Český policajt a bývalý potápač Jan Zach prichádza v letnej sezóne do Chorvátska, aby pomohol pobrežnej polícii a zapojil sa do záchranných prác. S mladým kolegom Edom Vopěnkom riešia bežné problémy českých turistov na prímorskej dovolenke a pomáhajú chorvátskej polícii vyšetrovať prípady na mori, na lodiach, v prístavoch i na pevnine, kde dochádza ku krádežiam a iným zločinom. Zároveň by rád uzavrel svoju minulosť a pochoval tajomstvo, ktoré si so sebou priniesol z domova. (TV JOJ)

Recenzie používateľa GeusX k tomuto seriálu (2)

Na vlnách Jadranu (2023)

Sladkovodní čvachtání na Slapech nebyl žádný skvost, ale dalo se to. U moře, to bude teprve originální zábava!? Ne, fakt není! To se nějak nepovedlo. Nuda, ubohé pokusy o humor, otravné vicejazyčné pasáže s titulky. Tak snad si aspoň filmový štáb užil dovolenou. Když do Chorvatska,  tak jedině s Účastníky zájezdu! :) ()

Epizoda 2 (2023) (E02)

Ty kráso, to byla ale nuda! Potápěčské peripetie z Čech byly vcelku koukatelné. Ale tady, ta propagace dovolené u moře střižená s multilingvistickým kurzem,  byla asi rychle spíchnutá někde u kafe. Do tý nudy a pokusů o vtip hodí ještě ten depresivní výraz Hádek, že o nějaké zábavě nemůže být řeč.  Tento jediný díl mi jako ochutnávka stačila,  víc času s tímto seriálem plýtvat nebudu. ()