Český policajt a bývalý potápač Jan Zach prichádza v letnej sezóne do Chorvátska, aby pomohol pobrežnej polícii a zapojil sa do záchranných prác. S mladým kolegom Edom Vopěnkom riešia bežné problémy českých turistov na prímorskej dovolenke a pomáhajú chorvátskej polícii vyšetrovať prípady na mori, na lodiach, v prístavoch i na pevnine, kde dochádza ku krádežiam a iným zločinom. Zároveň by rád uzavrel svoju minulosť a pochoval tajomstvo, ktoré si so sebou priniesol z domova. (TV JOJ)

Recenzie používateľa walkingdead k tomuto seriálu (2)

Na vlnách Jadranu (2023)

Začali jsme na Slapech, pokračujeme na Jadranu, 3. série by se mohla odehrávat v Karibiku a 4. u Mare Tranquillitatis, dál už si radši netroufám hádat. Tahle série je opět mix žánrů, mezi kterými kriminálku hledám většinu času marně. Staré ani nové postavy nejsou moc zajímavé, dějové linky totéž. Ale je to přecejen o něco lepší než nekonečné telenovely typu zoo, kde už po 500 dílech mají tvůrci problém vymyslet dosud nepoužitou zápletku, takže se dostávají do naprostých absurdit a člověka už tam nepřekvapí ani přílet mimozemšťanů. K tomu naštěstí u 6dílného seriálu nedojde. Vzhledem k tomu, že režisérem projektu je opět Vojtěch Moravec, je překvapující, že byla odstraněna (doslova) postava Alice ztvárněná jeho manželkou Sandrou Novákovou. Skoro to vypadá, že si na tuhle dovolenou na Brač chtěl vyrazit bez ní :-) ()

Epizoda 6 (2023) (E06)

Nakonec asi nejzajímavější díl, ale potenciál, který nabízelo prostředí přímořského letoviska, zůstal nenaplněn. ()