Bob a Bobek

• Slovensko Bob a Bobek králiky z klobúka (viac)

Klobúk kúzelníka Pokustona nie je vôbec obyčajný klobúk. Bývajú v ňom totiž králiky Bob a Bobek. Bob je veľmi chytrý a usilovný, no ani zďaleka nie je taký šikovný a nápaditý ako Bobek. Obaja sa každé ráno vydávajú von z kúzelného klobúka, aby prežili komické dobrodružstvá a veselé príhody. (TV JOJ)

fruitbueno

Je ostudné sledovat rozdíl mezi starými a novými díly. Staré byly originální, svěží, vtipné, tahaly mě z postele každý víkend. Nové jsou jenom suchoučký odvárek. Vstávat a cvičit! ()

herr_carter

Jak Dvořáka moc nemusím, tady asi nikdo jiný nemohl vdechnout králíkům život - samozřejmě jeden z nej animovaných počinů bývalé éry................moje hodnocení = 10 z 10. ()

rozbris

Dva nezapomenutelní králici z klobouku dabované Josefem Dvořákem, podotýkám skvělým Josefem Dvořákem. Tohle bude znát ještě mnoho generací. ()

Autenticita

Milý večerníček, ve kterém jsou paradoxně i nepříliš šlechetné vlastnosti (lenošivý Bobek, zloději..), které tomu ale dávají tu správnou šťávu. Takových let, a pořád se mi to líbí. ()

Zagros

Bob a bobek jsou parádním večerníčkem. Těží ze skvělé animace Vladimíra Jiránka, úžasného hlasu Josefa Dvořáka a povedené hudby Petra Skoumala. Dobré jsou i jednotlivé příběhy, které dokáží děti upoutat a dospělé občas pobavit. Samotný začátek se vstáváním nevstáváním patří do našeho zlatého večeníčkového fondu. :-) Zářný příklad, který dokazuje oblíbenost Boba a Bobka i dnes je to, že byli vybráni jako maskoti na MS v hokeji v roce 2015, což se všem bez výjimky velmi líbilo. ()

Paity

Další z kllsik od Večerníčka, na které vyrostlo už několik generací a stále má v jejich dětských srdcích místo. ()

Matematicka

Stará dobrá klasika. Dva králíčci podnikající výpravy do světa lidí ze svého klobouku. Někdy se snad můžeme zastydět vzhledem k jejich pracovitosti, cti a jasným zásadám :-) A že se Bobkovi ráno nechce vstávat? Vždyť v jejich klobouku je tak krásně! ()

ADIO45

Bobku, vstávat a cvičit. -A proč?- Protože je ráno. -Jenže já mám ještě noc - Tímto dialogem začíná každý ze stovek příběhů. Neuvěřitelné příběhy okořeněné hlasem herce Josefa Dvořáka. ()

marttaN

Večerníček, který fungoval 30 let tomu, funguje dnes a bude fungovat za dalších 30 let, hlas pana Dvořáka je naprosto skvělý ()

mh.mail

100% — Dokonalé grotesky nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pokračování Bob a Bobek na cestách už ztratilo tu jiskru, která je v původních dílech nepřehlédnutelná. ()