Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

Armin82 odpad!

Ježiši kriste...otázka za tři bludišťáky pro dnešek zní,co tim tvůrci tohohle paskvilu vlastně zamýšleli? Pro německý a český důchodce možná vrchol německé kinematografie,pro mě jsou to jen vyhozený marky z okna! Katastrofa! ()

dj_kure odpad!

Zvláštní. Tenhle seriál jsem nijak zvlášť nemusel už jako dítě, ale vidět ho teď stálo opravdu za to. Lensen&spol hadr. Fakt! Totální kravina toho největšího kalibru, dokonce si troufám tvrdit, že ani ordinace není tak debilní. Největší odpad který jsem doposud dal...! ()

megan017 odpad!

Jestli mě něco dokázalo rozesmát, tak epizoda, co byla kompletně o tom, že si tam nějaký důchodce stěžoval, že spadl z postele. Němci mají smysl pro drama. ()

Dlo'h-osh

Vynikaïcí seriál o andělovi v uniformě sestry, který zahřeje u srdce... Po lenßenovi a spol. nejlepší německý seriál, nepochopený kvůli nenávisti vůči němcům...Zajímalo by mě jak by se těm co dávají odpad líbilo, kdyby měli nějaký úraz a v nemocnici o ně pečovaly protivné, neochotné sestřičky, pak by jim Stefanie byla ještě dobrá... 9O% Je to mnohem lepší než zbytečně nadhodnocené Chicago Hope....asi kvůli tomu že je to německé... ()

crasty odpad!

S Lensnem to nejhorší co bylo natočeno v německu! Pamatuji si příhodu kdy jsem nemohl najit ovladač a na nově dávali právě stefani.To byly muka to jen poslouchat! Od té doby mi není zrovna nejlépe. ()

lord Ball odpad!

No viděl sem pár dílů tohodle fantastického díla a teda řeknu vám byl sem z toho paf, proti ní je superman dobrá víla!!! zvládne utěšit každého pacienta, doktora, sestru no prostě každýho kdo jde zrovna kolem a navíc sama výborně zvládá svůj osobní život. Ńaučit se mlátit lidi, tak je to hotovej Chuck Norris v sukni !!! ()

Ivec odpad!

Akože, to načo je toto? Maník sa vytrepe na bicykli spôsobom, že by mal sotva dve modriny ale voala - diagnóza: zlomené dve rebrá, ruka a členok treba operovať. A sestra Štéfi namiesto práce, za ktorú je platená, sa radšej vŕta v pacientovom osobnom živote(pacient totiž potrebuje v byte zaliať kvietka. To je pre neho veľký problém, keď leží na "hadičkách").Veľmi poučné!!! Nemci síce dokážu prekvapiť, ale Štefani patrí do nekompromisného pekla.... Typický podpriemer deutsche seriálov. ()

Wecfarien odpad!

Svatá prostoto... s nostalgickou slzou v oku vzpomínám na koniotomii, kterou kreativní Stefi tuším v jakémsi díle komusi originálně provedla ostrou tužkou obalenou prezervativem. Dokonce vím o případech, kdy tenhle seriál posloužil u některých důvěřivých dívek jakožto náborový materiál na střední zdravotnickou školu, kde posléze zjistily, že nebudou mít čas na běhání po nemocničním parku a podrobné věnování se rodinným problémům svých pacientů. ()