Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

ElStupido

Für alle Fälle. To mluví za všechno! Dívám se na to v originále a nemohu než doporučit, protože je tam spousta skopčáckejch gagů, který do češtiny z důvodů der jůde nesnášenlivosti nepřeložili. ()

Empire odpad!

Zápletky=TRAPNÉ a herecké výkony jsou tak slabé, že je těžké udržet vážnou tvář a právě zapnutý díl stupidního seriálu déle než - li 2 max. 3 minuty. ()

Dimo odpad!

K tomuto seriálu jsem si vypěstoval nenávist v čisté podobě. Seriálové peklo. Jsem rád, že už zamlada jsem věděl, že toto je nesledovatelný humus a už jen trapně sladká znělka mi vařila krev. To už jsou lepší reklamy od Henkelu. 0% ()

Stíba odpad!

V podstatě naprosto souhlasím s tím, co napsal Tosim. Je to přesně ten tragický typ německého seriálu, na který se dá jen těžko koukat. ()

Meiers odpad!

Zrovna jsem to zahlídl koutkem oka po výhře nad slovákama 3:1(Vancouver) a musím říct, že se mi hned vybavily všechny zkurvený nedělní obědy. Sračkoidní ekvivalent ordinace s časovým náskokem 10ti let. ()

Mandalorian odpad!

A pokud začne vypadat jinak, nedivte se. Prostě se zregenerovala jako Doctor Who... budete poslouchat problémy chudáků němčíků... jéééééééjda a bude jim v tom radit stará a neoš..katelná pana. :-( ()

phoenixer odpad!

Tenhle seriál jsem odjakživa nenáviděl. Už jako nemocnej prcek nechodíc do školy jsem byl nucen sledovat tuhle sračku ráno po Snídani na Nově. Nic jinde nedavali a ja tak většinou v pulce dilu zapínal VHSky s Rambem. ()