Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone odpad!

Nie len v Južnej Amerike, Rumunsku či Turecku sa točia nekonečné podradné telenovely. Občas i nemeckí filmári prispejú svojim dielom. Aj frickovia dokážu vyprodukovať nehorázne primitívnu, nudnú sračku. Jednou z nich je tristošesť dielna kravina "Fur alle Fälle Stefanie", ktorá sa na obrazovkách tuzemských televízií začala objavovať v deväťdesiatých rokoch minulého storočia. Tento seriál z lekárskeho prostredia sa vyznačoval mimoriadne nezáživným scénarom a vskutku otrasnými hereckými výkonmi. Bol to odpad! ()

Tosim odpad!

Tento kousek v mnohém připomíná Švorcku za pultem. Titulní hrdinka je také poctivá pracantka, mnohý čas na pracovišti si krátí dlouhými, psychologickými rozbory svých kolegů a ještě jim přitom stihne vyřešit jejich trable. Není důvod s takovým brakem ztrácet čas, když navíc připočtete mizernou televizní kvalitu (a standartně rutinní brněnský dabing) a stupidní dialogy, není o hodnocení pochyb. ()

Djkoma odpad!

1/8 Amerického seriálu + 3/8 nezajímavých postav + 1/4 sestřiček nad 40 let + 0 (žádný) příběh + 1/4 zdravotních kostýmů= Stefanie, noční můra všech pacientů. ()

monolog

No jo, je to hovadina, ale ze začátku se to docela dalo. To tomu upřít nelze. Po zhlédnutí však mám dojem, že všechny sestry v německu se jmenují Stefanie nebo podobně. Takže jsem jako německé děti, které si z 80% myslely při jednom výzkumu, že kráva má fialovou barvu od přírody. Hodně mi to připomínalo Doktorku Quinovou, akorát to bylo tak o třídu níž už od začátku. ()

Segrestor odpad!

Rád bych věděl, proč se takové amatérské počiny vysílají v televizi? Proč je to prošpikováno reklamou (to se jako počítá s tím, že se na to někdo kouká?) Co má českému divákovi dát tento seriál? Co má vůbec divákovi dát? Viděl jsem jednou kousek v němčině a přišlo mi to strašné. Později jsem viděl kousek v češtině a přišlo mi to ještě strašnější. ()

Le_Chuck odpad!

Zmiešajte Esmeraldu s Nemocnicou na okraji mesta a výsledok je toto. Z oboch si to vezme samozrejme to najhoršie, len ta nemčina je mierne zavádzajúca. Človek čaká, že sa s toho vykluje poriadne porno. To by bola paráda, hviezdičky by sa sypali... ()

NinadeL

Für alle Fälle aneb 9 let v Luisině nemocnici, několik sester, které se náhodou všechny jmenují Stephanie... Také vrchní sestra Klára, sestra Elke, doktoři Stein a Meier-Liszt. A celá řada případů sahající od Rosamundy Pilcher po Maxe Reinhardta. ()

psy.cho

Stefanie a jej skúter mi robili spoločnosť kedysi dávno vždy po príchode zo školy. Neviem čo ma natom bavilo ale viem že som to sledoval veľmi rád, tak odpad neprichádza k úvahe. ()

lesumir odpad!

Stefanie se po deseti letech dockala pokracovani o tom, jak se z ni stala lekarka, je to ale jeste vetsi emancipovana pica, ktera paroduje sama sebe. Mam pocit, ze vsechny lekarske serialy v sobe v nemecke podobe je nova stefanie = sracka ()