Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

Paity odpad!

Němcům bych dal zákaz natáčet cokoli kromě porna... a možná i to porno bych jim nenechal. Jen se stačí podívat na bilanci jejich snímků tady na ČSFD. Skoro všechno je odpad a to jsem ještě slušný. Stefanie není výjimkou. ()

Damielka odpad!

Neznám nic úděsnějšího, než německý seriál se sladkou, pilnou, milou, férovou, laskavou, prostě k poblinkání sestřičkou Stefanií, dabovaný s brněnským přízvukem. Ještě Doktora z hor a jdu prodat televizor. ()

Reverger odpad!

Kurva, že zrovna tahle kravina šla náhodou v telce a já jsem takovej idiot, že jsem se na to díval, asi proto, abych se po těch pár dementních epizodách, po tom blbým tlachání, mohl krásně vyřvat. ()

dan4815 odpad!

Občas hledám otázku, proč mám tolik psychických problémů, a někdy padne podezření na tento seriál, který na mě v dětství působil. ()

mira007

Jeden z nejotravnějších seriálů českých komerčních stanic ( 42. nejhorší seriál na CSFD ) o zdravotní sestřičce Stefanii, kterou hrálo víc hereček ... jednu hvězdu za počet dílů - 304 je solidní porce devadesátkové zábavy ze špitálu - německy sterilní, nažehlené, čisté, nudné. ()

kukentipla odpad!

O čem to je? Na skladě máme jednu sestřičku, jenž svou vlídností a upřímností dokáže rozplakat i mrtvolu novorozence. Dále kolem pobíhá banda dementů, kteří jsou také fajn. Co já NATO? Tohle je špatnost nejtěžšího kalibru. Scénář je horší než špatnej, děj je tedy trapně předvídatelnej. Jako jedinec zbožňující pohotovost, mě tento seriál mučil, každou vteřinou. ()

Dark. odpad!

Sra*ka, sra*ka, sra*ka!! Řekl jsem už jaká je tohle hrozná sra*cka? Naštěstí to mělo to, co mam na německých seriálech nejradši...konec ()

Prolog odpad!

Tenhle seriál měnil (a řekl bych, že na Nově stále mění) poklidná nedělní odpoledne v nikdy nekončící horor! Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. :D ()

Hopkins

Jakože i ty německé kraviny jako tohle a doktor z hor si zaslouží apson jednu hvězdičku pač odpad jasně vede v telenovelách z Jižní Ameriky. ()