Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

darm

No nevim, nemůžu si pomoct, občas parádně stupidní a předvídatlenej scénář a nechtěně vtipnej děj, ale jinak docela sympatická hlavní představitelka a tak nějak celkově je to docela sranda a neni to tak hrozný :)) ()

KajusaK odpad!

Jeden z těch seriálů, které vůbec neměly být natočeny.Nechápu, jak to může mít více procent než telenovely, i ty mají více děje a napětí. ()

Decker odpad!

Nemecke serialy oplivaji asi stejnou kvalitou jako indicka skotska. Nemcoursi tohle proste neumej nebo maj totalni nevkus nebo oboji. ()

Lolita odpad!

Pro mě otřesný zážitek. Sousedi z baráku chtěli pojmenovat dceru Stefanie. Aby byla tak krásná a chytrá jako sestřička ze stejnojmenného seriálu. Tohle bych fakt svýmu dítěti nikdy neudělala, protože jestli bude mít vkus po mně, tak by mě, až by mělo rozum, jistojistě zastřelilo. A žádnej doktor z tý německý blitky by mi nepomohl. ()

Honzíno odpad!

Na tohle jsem koukal kolem svého desátého roku věku s babičkou, když mě hlídala, už tehdy mi to bylo svým způsobem hodně odporné. Jedině důchodcům to může přinést vytržení z jejich stárnutí. ()

Nihlathak

Dr. Meyer-Liszt a další kdovíjakej doktor. Ale pořád ještě tehdy nikdo netušil, že se jednou stane u nás doktorské prostředí tématem úplně všech sračkotelenovel, které nás v poslední době jímají. Proto ta jedna hvězda. ()

sskrblik odpad!

Propadák! Útok na city snad jen té starší generace - ovšem těch, kterým nevadí telenovely, nesmyslné seriály a podobně. Převaze lidí se líbit takovýhle seriály nikdy nebudou. Krom toho neznám ani jeden kvalitní německý seriál. ()