Hriešny tanec 2

• Slovensko Hriešny tanec 2: Havanské noci (viac)

Američanka Katey prichádza aj so svojimi rodičmi na Kubu tesne pred vypuknutím revolúcie. Rodičia od nej očakávajú, že si nájde dobrú partiu a stane sa tak ako oni súčasťou miestnej smotánky, no ona sa zaľúbi do Xaviera - čašníka, ktorý je vynikajúcim tanečníkom. Tajne sa stretávajú v nočnom havanskom klube a začnú spolu trénovať na prestížnu národnú súťaž v tanci. Ale blížiaca sa revolúcia skomplikuje ich plány. (oficiálny text distribútora)

andy60

Taneční filmy mě moc neoslovují (kromě Flashdance - to je úplně jiná liga), a tak rádo by pokračovaní Hříšného tance u mě moc bodů nesklidilo. Sympatické bylo, že si tvůrci odpustili cukrkandlový konec a film nijak zbytečně nenatahují. ()

Sona.K

Nad hodnocením jsem dlouho váhala. Došla jsem k závěru, že když se člověk oprostí od faktu, že prostě původní Hříšný tanec je geniální a nedá se mluvit o dvojce, tak je to vlastně velmi hezký a skutečně živý film, plný vášně a úžasného stylu tance. Asi ne pro náročné diváky, ale jako oddechovka se bude líbit. Takže doporučuji. ()

Megahead

Nič svetoborné, ale ani nič katastrofálne. Keby to nenazvali "Hriešny tanec 2", kde už veľa divákov porovnávalo, určite by to malo vyššie hodnotenie, ale na druhej strane aj nižšiu sledovanosť. Dejovo je príbeh úplne inde, avšak niektoré pasáže pri tanci alebo aj v uličkách Kuby boli celkom slušné. Zároveň, opačne tam boli aj nudné a priemerné časti alebo pár klišé. ()

Suryana

Za mňa úchvatný film a nechápem, ako môže mať len 47%. Dokonca oceňujem český dabing a páči sa mi viac ako originál. Takže si to pustite po česky, na veľkej obrazovke, zvuk na domáce kino a zaručene vás bude cukať do tanca pri tej fantastickej latino hudbe. ()