Blade (Wesley Snipes) sa vracia a ani náhodou to nebude mať ľahké. Zdá sa totiž, že upíri konečne našli spôsob, ako sa ho nadobro zbaviť - rozhodli sa jeho identitu medializovať a všetko zosnovať tak, aby podozrenie zo série brutálnych vrážd padlo práve na jeho plecia. "Denný chodec" sa - s políciou v pätách - spojí s dvoma ľudskými lovcami upírov z tajomnej skupiny Nočných stopárov a spolu s nimi sa vydáva na dlhú a krvavú cestu s cieľom očistiť svoje meno a odvrátiť novú hrozbu, ktorú pre svet predstavuje "Drake" - najmocnejší a najslávnejší upír sa totiž po stáročiach prebudil zo svojho spánku a je rozhodnutý urobiť všetko preto, aby sa Zem konečne stala rajom pre ich druh... (oficiálny text distribútora)

bakda

Tohle je snad nejlepší díl blaeda je to daleko lepší než jednička což byla kravina s efekty k smíchu a námětem k pláči dvojka byla nic moc ale tohle je mnohem lepší než oboje dohromady a je to i snějakym jaksi podkladem i když přehnanym , v jedničce byl nějakej dežot božskej a tady je dracula stvárněnej Purcellem a konečně drakula nevypadá jako nekrofilní pedofil. ()

Mike19

Na třetí díl jsem se opravdu moc těšil, ale byl jsem docela zklamanej. Poslední třetí část se zdaleka nemůže vyrovnat prvnímu a druhému dílu. Chybí mi tam víc akce, napětí a bojových soubojů od skvělého Wesleyho Snipese. Myslím si že to mohlo mít mnohem lepší děj i zakončení:((((( ()

Raikiri87

Pro spoustu lidí byl Blade 3 velkým zklamáním, ale já mezi ně nepatřím. Cituju: Po kultovní jedničce a Hardcorové dvojce přichází neslaná,nemastná trojka. S tím souhlasím, ale jediná věc mi to tu vše vynahradila. Dvě nové postavy, které přibily a trochu scénář oživily. Zvlášť Hanibalovi hlášky. Bohužel i když pro mně není Blade zklamáním, ke svým dvěma starším bráchům má hodně daleko. ()

JARDAHONDA

Závěrečná trojka byla už slabší...není se čemu divit,,,maximum se dalo do prvních dvou dílů...přesto vše nebylo nouze o rychlé bojové scény a určitou zápletku film,taky měl...takže závěrem dávám 3 hvězdy.. ()

The Count

Tak tohle bylo hodně špatný... :( Blade vůbec nepůsobil jako tvrďák borec, akční scény nuda, záporák k smíchu, za co dát aspoň tu hvězdičku? No za Jessicu Biel a Ryana Reaynoldse. Sice z toho taky nevyšlijako hvězdy, ale aspoň trochu zvedly úroveň. ()

MR.Lolofon

Filmy "Blade" patria k snímkom pri ktorých nemám problém s ich opakovaným pozeraním. Dalo by sa čo-to vytknúť, ale nedá mi to a musím takto hodnotiť ako celok, tak aj jednotlivé časti, túto nevynímajúc, sa mi veľmi pozdávajú. ()

PekoK2

No to sa dalo čakať, že už to bude o niečo modernejšie odfláknuté a dokonca s policajtmi, ale aspoň si to zachovalo niečo s dynamiky. Príbeh je dobrý ale prácu na tom majú herci až na novú slečnu z modrého neba, myslím že to nezvládla. Skupina nočných lovcov je odmeraná na Bladeho a niektoré ich úlohy sú nie moc dobré zahraté, príde mi to akoby to hrali na silu. ()

Mrliš odpad!

Konalo se zklamání. Scény nefunkční, děj nijakej, snaha o něco in se nepovedla. Efekty nic moc, lepší byly v předchozích dvou dílech. ()

pokerdragon1

Pro mě je Wesley Snipes prostě král.Film má výbornou zápletku.Souboj jakžtakž dobra X zlu. Drákula je taky skvěle zahrán nemám co vytknout.Snad jen maličkost , mohl by bejt lepší soundrack 9,5/10 ()

mpet

Nejslabší Blade z celé trojice filmů. Jednička i dvojka byla absolutně boží, ale trojka byla fakt už navíc. Nezachránila to ani hezká tvář Jessicy Biel, ani hlášky zvracící Ray Reynolds, ani Wesleyho bojové scény, a ani luxusní soundtrack. Tomuto filmu prostě něco absolutně chybělo. Já myslím, že to byla Goyerova režie, která jen dokázala, že Goyer je poměrně dobrý scénárista, ale na režírování prostě nemá. Ani výborní herci totiž nedokáží udělat dobrý film, pokud chybí kvalitní režie. ()

Danny71

Třeti pokračování upísrké řezby. Blade léta bojoval proti svým zubatým nepřátelům během noci a okolní svět o jejich válce neměl potuchy. Nyní se ovšem dostal do spárů FBI a je nucen pracovat za dne, coby pravá ruka lidských lovců upírů, o kterých tušení dosud neměl zase Blade... První dva díly se mi líbíly, a to tak že hodně, ale z posledního dílu jsem byl na rozpacích. Líbily se mi nové postavy - Ryan Reynolds, a hlavně Jessica Bielová byla k sežrání. Ale děj dost pokulhával, a místy jsem se nudil. A závěrečný souboj, kdy se Blade s Drákulou hecovali kdo koho vyhodí výš, byl strašný... Doufám že další díl už ani nevznikne, akorát by to poškozovalo Bladeovo jméno. ()

Digi_cz

Snaží se tvářit jako Blade, ale nic moc nezůstalo zachováno a vlastně nebylo už moc ani z čeho čerpat. Bavila mě pouze Jessica Biel, která byla ve formě a předvedla co s lukem umí. Jinak žádná řezba jako ve II jen plno rozbitého skla bez škrábanců. ()

Vládci vesmíru od Goyera?

Vládci vesmíru od Goyera?

01.12.2017

Když má scenárista (a občasný režisér) David Goyer dobrý rok, nadělí nám Bladea nebo Batman začíná. Když má špatný rok, vypadne z něj Blade: Trinity nebo Ghost Rider 2. Hollywoodská studia ale tohle… (viac)

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger

05.02.2014

Producent, scenárista a režisér David S. Goyer v současnosti patří mezi nejžádanější hollywoodské tvůrce. Připravoval Batmany Christophera Nolana nebo Muže z oceli Zacka Snydera, sám potom natočil… (viac)

Upíři trochu jinak

Upíři trochu jinak

03.10.2007

Včera jsme tu měli dvě závažná politická dramata, dnes si dáme tuplovanou porci něčeho lehčího. Konkrétně se bude podávat krev. Ano, máme tu duo upírských filmů, a značně netradičních. Především je… (viac)

Magneto už má režiséra... bohužel

Magneto už má režiséra... bohužel

01.05.2007

Někdy člověk kroutí hlavou, jací packalové dostávají v Hollywoodu velké příležitosti, zatímco třeba takovému Darrenu Aronofskému producenti akorát tak seškrtávají rozpočty a házejí mu pod nohy… (viac)