Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiálny text distribútora)

HAL

Kultovnost Harolda a Kumara v určitých kruzích moc nechápu, je to jen další průměrná huličská komedie... resp. vzhledem k převážně sračkoidní konkurenci - lehce nadprůměrná. 5/10 ()

Goldbeater

Narozdíl od Pineapple express zde alespoň tvůrci vytěžili z tématu co nejvíce to šlo. Výsledkem je značně ulítlá podívaná s pár opravdu vypečenými situacemi a sympatickou hlavní dvojicí, která při cestě do fast foodu vymetá jeden průser za druhým. Rád se občas zasměju a tenhle film mi přinesl docela dost smíchu. Uvidíme, jak na tom bude druhý díl. Jen jedno mi vrtá hlavou, opravdu je v Americe každej druhej chlap teplej? ()

mzss1

Celkem příjemná komdie, kdy se divák dost zasměje. Příběh střeštěný, což je u komedií častým zvykem. Herecké obsazení je na tom dobře. Tato komedie se nesmí brát ani trochu vážně, ale s určitým přehledem. Film prostě dopadnul přesně tak jak měl dopadnout - nemůže to být lepší, ani horší. Takže mé hodnocení je 59% = *** ()

Jordan

o niečo vydarenejšie, než pokračovanie, pretože to je celkom jednoduchá záležitosť, ktorej ide o tri veci - sex, hulenie a robenie si nekorektnej srandy z rasizmu . . . ústredná dvojka funguje vzájomne a pôsobí sympaticky na divákov, pár nechutností to mať muselo, inak by to nemohla byť americká teenage komédia (aj keď hlavní predstavitelia už nie sú teenage) a celkovo úplne nenáročná a ničím nevýnimočná oddychová vec; ()

Anderton

A ste ešte nevideli, tak vám film sprostredkujem pomocou jednej scénky. Ak vám bude pripadať vtipná, film si pozrite, ak nebudete absolutne chápať, neriešte ho. Náš hrdina močí v lese pri kríčku. Príde chlapík, začne močiť hneď vedľa neho do rovnakého kríčka. Harold, či Kumar, už si nepamätám, sa ho pýta, prečo močí hneď vedľa neho. Chlapík sa začne rozčulovať, že či patrí tento krík jemu, či si ho kúpil a tak podobne. Chápete? Pohúlili ste? ()

Frajer42

Nechápu co proti tomuto filmu mnozí z vás máte. Mně se to docela líbilo. Film sem viděl velmi dávno a mnoho z něj si napamatuji. Pokud se však nemýlím, tak se mi tenkrát skutečně líbil. Ind a šikmoočko jedou do amerického fast foodu na hambáče a po cestě zažijí spoustu lapálíí a trampot. Co víc byste v komedii chtěli vidět? Troška fekálního humoru ještě nikoho nesundala. 3* ()

Kothy

Harold a Kumar jsou dobře ujetá dvojka. A udělají cokoliv, aby se dostali do White Castlu. Bohužel jim v tom pořád něco brání. Některé scény byly dobré, jiné zas přehnané. Třeba jízda na gepardovi už byla hodně mimo. ()

swamp

Harold a Kumar je prostě dvojka, která mě dostatečně pobavila a přitom nijak neznechutila (jak to v poslední době u takovýchto filmů bývá). Dík. :) ()

Okara

Tato naprosto odzbrojující komedie vyniká nad ostatními tucty amerických komedií s tématikou "tráva tráva tráva". Výborně zvolené duo je doprovázeno jedním z nejjistějších druhů humoru, a to cizím neštěstí, které se především Haroldovi dostává velice často. Zaznamenal jsem dokonce pár parádních hlášek a bohudík jsou některé nelogičnosti až tak trapné, že se jim zkrátka zasmát musíte. Zkrátka jedna z těch komedií, po kterých šáhnete, když se chcete s přáteli od srdce zasmát. 80% ()

predators

Jak jen tuto komedii popsat? Je o gepardovi, hnusákovi, prdelačkách, je o hulení, o mývalovi a o spoustu jiných věcech:-) Ale hlavně, je velice svěží a nenásilná na diváka, takže působí přirozeně. Jojo, nasmál jsem se a to je hlavní!70% ()

Slarque

Naprostá šílenost, u které jsem se ale bavil podstatně lépe než u režisérova předchozího filmu Hele vole, kde mám káru? (tahle hláška ovšem mimochodem zazní i tady). Vzhledem k tomu, že tu jsou natolik ujeté scény jako jízda na gepardovi, překvapí solidní propracovanost scénáře, který při všech těch ptákovinách má hlavu a patu. Navíc obsahuje morální poselství podané takovým způsobem, že jsem ho v pohodě strávil, aniž by se mi vzpříčilo v krku. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, vedlejší postavy často dost svérázné a zajímavé. Chvíli jsem uvažoval i o čtvrté hvězdičce, a to se mi u tohohle žánru zrovna často nestává. ()

Chrustyn

Překvapivě velice povedená komedie o cestě dvou týpků, kteří se za pomocí jistých omamných látek (z názvu je jasné o co jde) vydávají do White Castelu pořádně se najíst. Po cestě potkávájí zajímavé existence a čekají je různé zajímavé situace. ()

SeBig

Tak u tohodle jsem se fakt zasmál...byl jsem spokojenej s příběhem, s herci a s vtípkama který v tom filmu byli fakt skvělá komedie :) ()

korbitch22

odporné,je vidět jak se lehce nechají unést hloupoučcí lidé na hloupoučkých vtípcích.stačí si dát blafa ze špeka a hahaha můžem se smát debilní komedii.i kdybych vyčadil včechno mauwí wauwí na světě,tak se těmhle debilům smát nebudu.chceteli vidět dobrou komedii o trávě,mrkněte na cheech and chon up in smoke,nice dreams nebo mazaní hoši.tohle je totiž odporná teen kravina. ()

heyda

Čekal jsem hovadinu a co? Byla to hovadina :-D :-D :-D Neee, ale fakt nečekejte v tomto filmu nic normálního jako třeba jízdu zhulenýho maníka na gepardovi. To tam určitě není :-D Prostě dávám 2 zhulené hvězdičky a víc ani ťuk :-D ()

mat.ilda

Proti tomuto nepodarku bych navrhla "Hele, vole, kde mám káru?" na filmové ceny snad ve všech kategoriích, ta svou demenci totiž nezakrývala, ale udělala z ní přednost, na kterou se dalo od prvních minut celkem bez problémů přistoupit, smích u jedné scény a kreslených portrétů na samém konci zde nestačí na víc, než jednu *. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

To nejdůležitější zatím nevíme: Vrátí se Stiflerova máma? Je to napínavé čekání, protože bez osvědčené MCBP to už nebude ono. I přesto ale čtvrtý díl Prciček vypadá téměř jako teen-comedy-verze… (viac)

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (viac)