Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

CrazmydRed

ach to boli časy, ked sme sa so sestrou valali po zemi a ... no dost ocividne sa mi to pacilo...i ked ten zaver s dobijanim hradu asi posobil len na ukludnenie nervov... neviem ako vam, ale mne sa asi najviac pacili "Kolky" a "Labyrint"...áách.... :) ()

worm14

Před X lety to někde dávaly, nevim teda už na jakym kanále. Každopádně sem to docela žral. Stovky japonců, který se pokoušely postoupit dál a dál. Byly tam vynikající disciplíny...vyrážení dveří, z nichž některý tam byly napevno, skákání po kamenech na vodě, z nichž některý se propadaly a další a další geniální disciplíny. Vždycky dál prošlo jenom pár co měli mrtě štěstí. Každopádně děsná prdel. ()

MartyMcFly89

V žánru to nemá moc konkurence. Komu se líbila Pevnost Boyard, tohle se tomu aspoň trochu přibližuje, i když samozřejmě jiná atmosféra. Ale je to soutěž, je to hra. ()

MrNut

Snad jediný, na co se dalo koukat v TV, když jsem udělal tu chybu a nevzal si do Itálie žádnej film, asi to bude tím, že nevnímáte zvuky (jo, ta jejich mluva je hrozná), jen se řežete smíchy... Kam se hrabe trapná parodie jménem Ninja Warrior, tohle je Takeshi's Castle, čistá brutalita :D ()

krasomama

Nie, nežila som doteraz v jaskyni, a predsa sa stalo, že až teraz som prvýkrát videla toto japonské čudo. Správna hovadina, výborne som sa zabávala. Páčia sa mi súťaže, pri ktorých sa súťažiaci neberú vážne a vidno na nich, ako si to užívajú. ()

Beda

Naprostý úlet, který asi mohl vzniknout jen v Japonsku. Viděno a hodnoceno v původním českém dabingu, který neměl chybu. Cool to dabingem hodně stáhl dolů. ()

Madhuri

Japončíci běhají, skáčou, padají, občas si pěkně nabijou a to vše pod taktovkou generála Lee jen proto, aby se pokusili dobýt Takeshiho hrad (což se, pokud vím, za historii pořadu podařilo jedinkrát xD)...Přesně tohle mě vždycky bavilo a baví do teď- a čím šílenější tím samozřejmě v Japonsku lepší! Nejlepší disciplínou pro mě dodnes zůstává bludiště a sumo (pan brambora navždy) ale nemohu říct, že bych se nebavila i u ostatních...Takeshiho hrad je prostě legenda mého dětství a už jen z toho důvodu musím dát plné hodnocení...Sayonara! ()

BlueNeon81

Najhumornejšie poobedia na stanici DSF, v našej rodine dokonca povinné pozeranie. Idem trošku pozrieť, či nie sú niekde aspoň ukážky. :) ()

ondrach

Zábava, jen mi vadí, že po celkové výhře v soutěži se nic neděje, pořádně se ani neví kdo vyhrál. Jinak je to moc zábavný. ()

Holusacek

Sice legrace,ale zdá se mi to absolutně nepromyšlené a poslední úkol je těžký,velmi nespravedlivý,ujetý a naprosto nezapadající do celé soutěže.A také nechápu proč je to rozdělené na dva díly a ještě když má někdo dobrou hbitost a oni zde dají zpěvový obor, nedivte se že do dalšího kola postoupí například slabší než co vypadli.Ovšem lepší než další Japonský seriál Ninja faktor,ale ne tak dobrý jako Americká či Britská Drtivá Porážka.=60% Ale alespon se na to dá dívat a to je hlavní! ()

WhiteFloyd odpad!

Tak tohle je jeden z doslova nejblbějších pořadů, co znám. Nejde tam o nic jiného než, že se všichni smějí jak někdo padá do vody a podobně...navíc nevím jestli někdo někdy vůbec vyhrál, to by měl snad být cíl soutěže, něco vyhrát. Prostě totální ptákovina, nic jiného. ()