Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

Rázlik

Vyhrál to už někdy někdo?? Já na konci vždy viděl, jak soutěžící dostali na prdel od smaragdové gardy. Mě by to asi po všech těch pádech na držku na konci naštvalo, ale hlavní je, že Japonci tuto soutěž berou s úsměvem... :D ()

helloween93

Kdysi jsem tenhle pořad sledoval na satelitním DSF, od té doby jsem ho viděl pouze na Coolu a ze své kvality neztratil vůbec nic. Zábavný soutěžní pořad, kde soutěžící musí projít různými překážkami. Na konci každého dílu se zbylí soutěžící střetnou v bitvě s Takešim a jeho ochrankou v takových vozech. Nikdy jsem neviděl, že by tu ochranku někdo porazil...I po letech je to velká zábava a palec nahoru za kuráž některých soutěžících. ()

canucks333

Je to zvláštne, ázijské a zábavné. Mne moc japonský štýl nesedí, ale tu som sa vniesol do inej kultúry a celkom zabával. Jediné čo ma iritovalo bol neskutočne trápny slovenský komentár. 50% ()

Darckol

Bláznivé prekážky, ešte bláznivejší hráči, občas vydarený komentár a krkolomné pády, ktoré sa dajú pozerať stále dookola. Toto mohla vymyslieť len krajina anime. Kam sa hrabe Wipe-out? 8,0/10 - poniektoré prekážky trocha nudia :) ()

Ceberus

Poprvé a pak ještě několikrát viděno na dovolené v Rakousku v originálním znění, takže to ještě byla zábava. Jakmile se to však dostalo k nám, český voiceover to parádně zabil. Občas mám chutě sledovat to radši bez zvuku, než poslouchat ty inteligentní komentáře v češtině. ()

Valkyria

Šíleně stará klasika, kterou většina z nás zná z dětství - mě tuto "zábavu" představil až nedávno můj partner. :D Jen člověk žasne, co Ti Japonci nevymyslí.. :D ()

m4xp4yn3

Japonci nejsou možní, po Rwanďanech jsou druhý nejzhovadilejší národ. Na jednu stranu od nich pochází geniální technologie, nová farmaka atd, ale pak mi vysvětlete proč po pracovní době vymýšlí zhovadilosti jako kamikadze, bukkake, hentai...a Takešiho hrad. ()

FireTight

Jó, kde jsou ty časy, kdy jsem Takeshiho hrad žral na německé DSF a nemohl vynechat ani jeden díl. Pravda, už tehdy mi přišlo divný, že když ukážou vypadnutí tolika soutěžících a v dalším kole jich je skoro stejně, že to nějak nesedí,... Ale co, kvůli zábavným úkolům a hlavně držkopádům jsem tu soutěž miloval. ()

Blacki

Soutěž, která se nejspíš ani nedá vyhrát, ale japonci do ní stejně jdou a ikdyž se válí v bahně, házej po nich míče, oblíknou je do příšerných kostýmů ve tvaru ruky, tak se stále smějí. Zábavná show, která nemá ve světě obdoby, ostatní podobné novodobé soutěže jsou pouhými náhražkami. ()

Kariya

Japonci jsou nesmírně originální národ, to i co se týče televizních pořadů. Jejich neuvěřitelnej smysl pro humor se v Takešiho hradu parádně mísí s akcí. Miloval sem to a milovat budu! ()

aa12

Japonci jsou prostě fantastický národ-mají nejvyspělejší technologie, nejlepší inženýry, ale hlavně se nechají přemluvit do každé kraviny a pak z toho vznikne tohle. ()

Epimetheus

Tie štyri hviezdičky nie sú za to, že by som Takešiho hrad pozerával každý deň, ale dá sa pri tom fakt, že dosť zabaviť. Usmievavý Japonci, ktorý padajú do vody najbizarnejšími spôsobmi. A potom páde sa stále smejú. Niekedy vážne sranda. Japonci si zo seba vedia spraviť srandu. Nie ako my :-) ()

playboy_05

ty pády jsou sice někdy k pousmání, ale nechápu proč je to soutěžní pořad, když sem ani jednou v těch několika desítkách dílů nikdy neviděl nikoho vyhrát ()