Na samém konci druhé světové války nechce německý dezertér už nic jiného než být doma. Místo toho se ale musí postavit esesákům, kteří pasou po ukrytém zlatém pokladu. (Netflix)

PeterVonKV

I přes slabší a nudnější pasáže prima počin. Německý Tarantino je povedenej. Zkrátit to o kousek a pecka. Jo a dost povedený soundtrack ()

Argocz

Z traileru mi přišlo že se tvůrci inspirovaly stylem od Tarantina. Ve finále je to pravda i když pouze trochu a z mého pohledu ne nejlépe. Děj je jednoduchý a postavy pro mě nezajímavé. Akce byla v celku dobrá. Pokud máte rádi filmy s akcí na konci druhé světové války tak určitě zkuste tento film ale neočekával bych nic úžasného z mého pohledu ()

Zaks

Miestami je to až moc blbé, najmä v závere sa postavy správajú ako mechom udreté a ani občasné vkusné likvidačné zákroky to veľmi nad priemer nepovýšia. ()

Ceso68

Kto má rád westerny, revenge, II. svetovú vojnu a akciu tak toto je z každého rožku trošku. S každého myslím tak na 80 %. V podstate neškodný, vcelku príjemný filmík s atmosférou a celkom fajn hercami. Postavičky síce boli len biele alebo čierne, nič medzitým, čo vlastne úplne zjednodušilo celý dej. Páčila sa mi postavička slabomyselného Paola, ktorá trošku oživila príbeh. Keďže to vytvorili pre Netflix, nečakal som zázraky a nakoniec som bol milo prekvapený. Mám rád nemecké filmy z obdobia 2SV a aj tento sa vydaril. A to, že na tom spolupracovali bratia Češi, myslím, len pomohlo. A niektoré exteriéry - kostol, dedina, zbombardované domy - boli skutočne dobré. ()

OtokPag

Luxusní podívaná, s parádním hudebním doprovodem. Starat se o  brášku Paula a krávu Ritu, to je nadlidský výkon 😵‍💫 ()

Martas66

3 dávám za podíl cz lidiček, ale jinak nevím, co si o tom myslet. Westernová hudba ve WW2, komedie, akčňák, love story? Moc mi to nesedlo, i když pár dobrot tam je (předání prášku hlavnímu SS👍🏻) ()

Tempter

Milé až zábavné. Po dlouhé době jsem se na Netflixu pobavil beze strachu, že na mně za každým rohem vyskočí nějaký genderový či inkluzivní problém. Tady jenom lítaly pěkně ostré kulky. Myslím ty z pušek a sapíků. Děkuji. ()

YangJie odpad!

Jasný důkaz, že zdegenerovaní Němci se už totálně zbláznili. A blázniví Američani z Netflixu jim při tom asistují. ()

Gerick

Zábavne, akčne, priam až comixovo natočený film tak trochu s prvkami westernu odohrávajúci sa ale v období druhej svetovej vojny, ktorý kombinuje tarantinovským spôsobom útek dezertéra a jeho boj proti jednotkám SS a honbu za pokladom. Prostredie, brutalita, vojenské oblečenie, kamera, hudba veľmi dobré. Film nemá nejakú historicky výpovednú hodnotu, ale ponúka entertainment na dosť vysokej úrovni. ()

Mr.HahaHihi

Němci to na Netflixu znovu dokázali. Sice tentokrát se Ocsaři vyhrávat nebudou ale za to vyhráli mé srdíčko. Svižné, zábavné, s chutí natočené. Zábavnější náckové už tenhle rok nebudou. (Sorry not sorry Indy) ()

roabe

Tato jednoduchá taškařice se má odehrávat v německém městě Sonnenberg. Což je bývalý název starého hornického města Výsluní v Krušnohoří, kde se film nedávno natáčel. Ať to tvůrci mysleli jakkoliv, Výsluní /Sonnenberg leželo v tzv. Německých Čechách (Deutschböhmen) a zároveň se k tomuto městu váže neslavná událost z posledního dne války, kdy se sem dobelhalo několik vyhladovělých polských vězňů a zoufale prosilo o trochu jídla. Místní je však zavedli do lesa, kde je umlátili motykami a zahrabali... ()

Dakota1978

Pustili jsme si to jen tak, že se uvidí a dostali jsme velmi příjemnou podívanou. Perfektní scénář, dobří herci, fajn kamera - celková spokojenost. Servíroval se "Tarantino po neměcku". Vřele doporučuji, chvílemi celkem vkusně zapracován do děje humor, což je v tomto subžánru náročná disciplína. ()