Ondřej sa v snahe ochrániť svoju vnučku Kláru vystaví pôsobeniu temných alchymistov a skončí na psychiatrii. Aj tu však nie je jasné, čo je ilúzia a čo skutočnosť. Príchodom Vedmy sa otvára ďalšia záhada: Aby pomohla ľuďom, musí Klára spoznať lásku. Ale ku komu? Je to jej tajomný spolužiak Tom? (Voyo)

honajz

Těžkopádná nuda o ničem. Vlastně se kromě příchodu ženy z portálu nic nestalo (teda až na toho malíře, ale nechci spoilerovat). Krabicózní Annet X je mi stále méně sympatická, a její zpěv a tanečky to nezachránily. Potěšilo mě snad jen, že točili v Gorlici, ale zas to nedává smysl, že síly temna přitahují křesťanské symboly. Spousta scén jen vycpávka, dialogy naprosto o ničem, polda místo zajištění místa blábolí o řízku, Štabrňák nebo herec mu hodně podobný honí tlustou holku po lese, vypasený Čtvrtníček hraje blázna, ufff. A pokud byste nevěděli, láska dokáže obrátit k dobru i síly temna. ()

Dawe2

Tak tohle už je regulérní průšvih. Bál jsem se, že to tak bude. Jediná dobře hrající postava je mladý Trojan.  Dabingy ještě šílenější, uvěřitelnost mizivá, triky a oči hrozné, děj přešlapuje na místě, není toho moc co se dá pochválit. Trojan, snaha a možná kousek dobré myšlenky ve scénáři. Ani se netěším na další díl, tohle nebude dobré ... ()

tween3r

Druhej díl téhle fantasy miniskládačky dopadl snad ještě hůř, než samotný pilot. Jestli jsem minule kritizoval sterilní děj a nevýrazné herecké obsazení, tak tady je toho dvakrát tolik a bohužel to nezachránil ani psychicky narušenej Čtvrtníček. Možná bych byl schopnej najet na vlnu "Annet X a spol., kdyby tahle skupinka začala s Trojanem spolupracovat na hledání nějakého artefaktu nebo tak něco, ale ty postavy se nikam nevyvíjí a každá si žije svým vlastním životem.. paradoxně postrádajíc mezi sebou jakoukoliv "chemii".  Seriál se jmenuje Vědma, ale s motivem jasnovidectví se tady pracuje jen zřídkakdy, a když už, tak jde spíš o abstraktní ezoterické výkřiky do tmy, než aby já nevím, třeba divákovi přiblížily nějak historii téhle šílené rodinky oplývající bůhvíproč magickými schopnostmi? Pokud má na konci dojít k nějakému uspokojivému rozřešení, tak by měli scénáristé fakt kopnout do vrtule, jinak to skončí odpadem. A je to škoda. ()

quokam

Prilis stejne jako prvni dil. Prilis bilocerne, prilis strojene, prilis dabovane, prilis nesympaticke vlevo i vpravo, dobro pre-slazene, pre-laskave, zlo prilis ne-uveritelne. Jedina uvolnena je tam Annet x, ostatni hraji tak, jako by je az nabozenska zodpovednost svazovala vice nez trema prvoherce. Dobre hrala jeste Vica - az do posledni sceny, ktera byla naprosto out of timing, zabita vyrazem i postsynchronem. Mozna chyba rezijniho vedeni. Na Josefa T jsem jeste zvedavej, jeho projev ma potencial, nastesti kraviny typu "Prave takove silne to mam rad" v tomto dile rikat nemusel. 3/10. ()

tsatsiki

Dagmar Havlová, Jaroslav Dušek a Josef Trojan super, bohužel pokud tam nejsou oni, příp.AnettX a Denis Šafařík, tak je seriál docela nuda, je tam moc zbytečného povídání místo akce.V Česku je to nadprůměr, protoze Fantasy se tady netočí, ale pro mě je to 50%, stejně jako pilot.A dabing je šílený, to je slyšet, že to je nadabované, zní to strašně umělé. ()