Při honu na vlka je zastřelen jeden z myslivců. Nejdříve to vypadá jako nehoda, ale později vyplyne, že se jednalo o plánovanou vraždu. Střelec cíl minul a trefil omylem někoho jiného. Následně je stejnou zbraní zastřelen místní podnikatel se dřevem a konkurent nejvlivnějšího muže v okolí starosty Pokorného. (prima+)

troufalka

Pilotní díl by měl být velký tahoun, navnadit diváky, aby se chtěli dívat dál, toužili vědět, jak to dopadne. Po zhlédnutí prvního dílu mám dojem, že se bez Zákonů vlka celkem dobře obejdu. ()

Marze

Dve soubezne dejove roviny obsahuji detektivku a romanci v prostredi periferie s peknou prirodou. Prisvojeni totoznosti mrtveho policisty,kdy jeho falesny dvojnik ukaze osobite postupy neuplatneho policisty s mladickou dychtivou kolegini, rukojmi, korupce, podvod s dotacemi, prolinani vysetrovani se soukromim. ()

Crocuta

No, určitě tomu dám ještě šanci, protože Majer je sympatický chlapík a běhá tam ten vlk, ale nepřiznaná vykrádačka "Banshee" (jehož kvalit tohle zatím nedosahuje ani náhodou), přemíra kravin, celková lacinost a amatérské výkony některých herců mne pro další sledování "Zákonů vlka" nenadchly ani náhodou. ()

honajz

Neznám sice originál, ze kterého Geisler opisoval, ale první díl se mi docela líbil. Ano, vadí mi také všechny ty nelogičnosti, jako po deseti letech funkční mobil (A SIM karta! Kdo ji platil? Hlídač skladu?) a polda, co o sobě všechno vyžvaní na první dobrou a provařená korupce státních zakázek a dotací a že by protřelý kriminálník nevěděl, že na místě činu musí mít rukavice (To neviděl ani v televizi v nějakém seriálu?) atd., ale má to slušné tempo, dobrou kameru, skvělou výpravu, herci hrají většinou fajn, dokonce i Polášek (jen Vondráček mi přijde, že krapet přehrává), Majerovi a Rybové ten vztah věřím, v pozadí jsou některé nevyřčené věci, tož uvidíme. ()

GeusX

Seriálem na téma "náčelníkem snadno a rychle" se evidentně budou postupně rozkrývat dávné události hlavní postavy. Což bude asi trochu otrava-alespoň pro mne, byc řekl. Asi zajímavější než hlavní postava je dychtivě snaživá mladá policistka, u jejíž postavy nemám úplně jasno, zda to má být lehce komická figurka nebo tomu dávájen rozměr normálnosti, že policajti jsou taky jenom lidi. No a první případ? Plus za to, že nebylo snadné odhalit pachatele na první dobrou. ()

evilmind

Takhle drze okopírovaná idea Banshee by měla být rozhodně přiznaná v titulkách, že jo Geislere? Ale aspoň je dobře vidět na tom srovnání s deset let starým americkým seriálem, jak je česká televizní tvorba po všech stránkách ubohá... ()

rakovnik

Nadějný začátek kalily drobné nedostatky, postupem času ale přibylo nesmyslů a vysloveně trapných okamžiků. Tahle tříčlenná kriminálka nevypadá na skvost. Případ byl divný, korupce mě nezajímá a vztahy už vůbec ne. Navíc Tereze Švejdové hraní nejde. ()

mira007

První díl seriálu Primy mne uchvátil prvními desíti minutami - technicky na úrovni celovečerního filmu, krásná kamera, lokace, temná atmosféra skoro mi to evokovalo Rapla... a pak nastala ta záměna kdy bývalý mukl Majer se začal vydávat za nového šéfa obvodního oddělení ( kde jsou jen dva policajti důchodce a naivka ) a už z toho byla klauniáda. Dalčí civil, který bude každý díl úspěšně řešit vraždy. ()

ArthasKarfa

On vlastně tenhle typ detektivek není špatný, začne to nějak zajímavě, rozkryjí se postavy, je tam něco z minulosti, nějaká omáčka kolem a začne se to točit. Jenže pak přijde spousta nelogického a zvláštního a už to nemá punc detektivky, ale hledáte nesmysly a blbosti. Dvě vraždy na vesnici a místní policajti koukají na mrtvoly jak pošťačka na dopisy. Vyšetřování vede místní oddělení, které nemá větší působnost než zajistit aby na místo činu nikdo nelezl. Je to škoda, mohl to být další Rapl, ale je to spíš další Policie Modrava. Pár pasáží je tam ale pěkných a tajemných. ()

Joll

Koukněte na Banshee a uděláte líp.. Kdyby to aspoň přiznali, že je to vykrádačka, bylo by zajímavý sledovat jak se s tím popasovali, ale takhle potajmu je to na ostudu jenom. Škoda ()

baddass01

Říká se, že naděje umírá jako poslední, ale tady umřela asi hned po nějakých 20 minutách. Nechutný a imbecilní copyright vynikajícího seriálu Banshee. (https://www.csfd.cz/film/326448-banshee/prehled/) ()

regentor odpad!

Televize z Kavčích hor už delší dobu točí jeden škvár za druhým. Tady je penězovod jasný. Ovšem, že si podobný hnus dovolí natočit komerční tv je určitá inovace. Dřív už rovněž poslali miliony do kopru ale tady se opravdu "vyřádili". Mobil se asi ve vězení nemusí nabíjet aby byl funkční na první dobrou. Stopneš auto a ejhle policajt v civilu. Hned začne sypat informace kdo je, kam jede atd. Pak mu jebne, hopne i z autem do rybníka a vyřízeno. Brnkne tě týpek, že máš novou identitu, uniformu na míru a z kriminálnika je policajt. To jako fakt nechceš  ani ve špatném snu  po odvaru z lysohlávek. Zbytek tohoto pokusu o krimi/drama samozřejmě nekoukatelný , to by byl čistý masochismus. ()

Mamlas odpad!

Zkraje prvního dílu to vypadalo, že se na to bude dát dívat. Ale tvůrci to brzy nasměrovali do úplně nového rozměru absurdity a debility. A tu přepitomnělou policajtku, tu vybral kdo? Asi ten samý, co scénáristu. Velké, velké fuj. (4%) ()

fafejt001

Majer  to jistí, to je jasné.  I ten Novotný je dobrý.  Ovšem není to málo???A to děvčátko , jako ta policistka, to je ovšem TRAGÉÉDIE . Vždyť neumí vúůbec, ale VÚBEC  hrát. TO je děs a hrůza.  To je asi vtip, né ???? A přitom prvnich deset minut vypadalo nadějně.  Další zbytečný seriál . ŠKODA. ()

Frank2

Jsem rád, že nejsem jediný komu přijde, že je to jako Banshee (seriál) (2013) podle kopíráku...a to jsem zatím jen četl anotace a recenze. Že se s tím nepochlubí, kde se inspirovali, nebo je to opravdu naprostá vykrádačka? ()