Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

Recenzie používateľa rakovnik k tomuto seriálu (3)

Škodná v revíru (2023) (S01E01)

Nadějný začátek kalily drobné nedostatky, postupem času ale přibylo nesmyslů a vysloveně trapných okamžiků. Tahle tříčlenná kriminálka nevypadá na skvost. Případ byl divný, korupce mě nezajímá a vztahy už vůbec ne. Navíc Tereze Švejdové hraní nejde. ()

Příliš křehká pravda (2023) (S01E02)

Případ byl tentokrát celkem zajímavý, byť vyšetřování té vesnické trojky je také takové venkovské. Pro nesmysl nechodí daleko. Trochu mi připomíná Temný kraj, prostě žádný zázrak. Vsuvky s minulostí mě netěší. ()

Poslední školení (2023) (S01E03)

Vesnická trojka suplující kriminálku vyšetřuje další vraždu. Nakonec se vrah přizná, ale nějak mě to nezasáhlo, když jako důležitější se zdá být brož. Přes okna srubu pořád někdo šmíruje. Hacker na drátě. Celkově působí seriál stále stejně směšně. A na vesnici přece nemůže mít holka dítě, dokud se nevdá. ()