Při honu na vlka je zastřelen jeden z myslivců. Nejdříve to vypadá jako nehoda, ale později vyplyne, že se jednalo o plánovanou vraždu. Střelec cíl minul a trefil omylem někoho jiného. Následně je stejnou zbraní zastřelen místní podnikatel se dřevem a konkurent nejvlivnějšího muže v okolí starosty Pokorného. (prima+)

Marze

Dve soubezne dejove roviny obsahuji detektivku a romanci v prostredi periferie s peknou prirodou. Prisvojeni totoznosti mrtveho policisty,kdy jeho falesny dvojnik ukaze osobite postupy neuplatneho policisty s mladickou dychtivou kolegini, rukojmi, korupce, podvod s dotacemi, prolinani vysetrovani se soukromim. ()

JB001

Z pouhopouhé zvědavosti jsem si ten pilot pustil a na rozdíl od mnoha kritiků to nevidím tak tragicky. Přišlo mi to docela zábavné. Možná nechtěně, ale třeba to byl záměr. Postava té mladičké policistky je v rámci genderu fajn. Ukazuje, že nejenom mezi policisty je spousta blbců. Kvůili Lindě Rybové zkusím i druhý díl ()

negativ odpad!

Pomalu se stávám rezistentní na Kratom, tak by to chtělo něco silnějšího. Rád bych zkusil to, na čem frčí Lenka Hornová s Gabrielou Erleovou a občas asi dají taky zobnout Terezce Švejdové. Ale teď vážně! Proboha co to jako má být??? Blábol plný tak bizarních dějových zkratek, naprostých nesmyslů, nelogičností a trapných hlášek. Rozepisovat je by bylo na dlouho, ale opravdu považujete diváky TV Prima za naprosté prosťáčky? To je vrcholná arogance a drzost. Nepřijatelné. ()

DanielDall

Dívat se na to dá.  Jsou to Vraždy  mezi muškáty smíchané s Banshee. Co tam zatím chybí z Muškátů :  manželka vesnického poldy co ráda vaří,  otec hlavního hrdiny(ky) na vejminku a stará paní s chodítkem.  Co tam chybí z Banshee jsou Amishové, Drsnej majitel jatek,  obchody s drogama, asijskej LGBTQ IT kadeřník, Černej Bývalej boxer s hospodou , Indiánská rezervace, hříšná mladá amishka. ()

honajz

Neznám sice originál, ze kterého Geisler opisoval, ale první díl se mi docela líbil. Ano, vadí mi také všechny ty nelogičnosti, jako po deseti letech funkční mobil (A SIM karta! Kdo ji platil? Hlídač skladu?) a polda, co o sobě všechno vyžvaní na první dobrou a provařená korupce státních zakázek a dotací a že by protřelý kriminálník nevěděl, že na místě činu musí mít rukavice (To neviděl ani v televizi v nějakém seriálu?) atd., ale má to slušné tempo, dobrou kameru, skvělou výpravu, herci hrají většinou fajn, dokonce i Polášek (jen Vondráček mi přijde, že krapet přehrává), Majerovi a Rybové ten vztah věřím, v pozadí jsou některé nevyřčené věci, tož uvidíme. ()