Rašeliniště vyplaví zachovalou mrtvolu muže, nikdo ho nepostrádá. Při pitvě se zjistí, že se tělo v bažinách nerozložilo, protože látky obsažené v rašelině organismy konzervují. Jde o bohatého majitele účetní a auditorské firmy z Prahy, který oficiálně v oblasti pořádal teambuildingy a školení pro zaměstnance, ve skutečnosti zde ale trávil čas úplně z jiného důvodu. (TV Prima)

hindator

Nechtěl jsem psát hned po prvním dílu, že dám seriálu šanci. Byť dobře technicky zpracovaný, zařadil se k dlouhé řadě nevyužitých námětů. Navíc typický představitel primáckých výtvorů, které si myslí, že je divák trotl. Policajtka je parodií na praktikanta Hlaváčka, falešný náčelník policejního oddělení chodí jako vagabund a jeho identita je neprůstřelná, policajti se oslovují podivně hodností (opravdu podivně, věřte mi), nechybí povinně vtipné skupinky místních alá Prima,... Jo, a vlk. Vyje je na požádání, kdykoliv je někdo z hrdinů uprostřed dramatické pauzy. Já nejsem trotl, takže dvě hvězdy dávám zatím proto, abych mohl ještě případně ubírat. ()

honajz

Moc se to nevyvíjí, bývalka vzala Wilka na milost, případ takový - zvláštní. A starosta ví své. Koukatelné, ale kromě slovní výměny mladé policajtky s patoložkou se někam vytratil humor. ()

rakovnik

Vesnická trojka suplující kriminálku vyšetřuje další vraždu. Nakonec se vrah přizná, ale nějak mě to nezasáhlo, když jako důležitější se zdá být brož. Přes okna srubu pořád někdo šmíruje. Hacker na drátě. Celkově působí seriál stále stejně směšně. A na vesnici přece nemůže mít holka dítě, dokud se nevdá. ()

Hombre8

Stále za dvě hvězdy, i když je to stále značně dementní. To proto, že hodnotí se vše a (pravděpodobně díky Najbrtovi) je to řemeslně dobře natočené a i ústřední postavy hrají docela dobře. I když je znát snaha po šetření, kdy tak zvaně všichni hrají všechno a okruh postav je silně omezen. Apropo, když už se ten díl jmenuje Poslední školení, první co napadlo bylo, že bude falešný nadporučík odhalen právě v rámci nějakého policejního školení. Policajti, ale zjevně žádné školení nemají, takže jedeme dál. Do těch rolí utěšitelek ale mohli nakastingovat přece jenom něco pohlednějšího... ()