Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

Recenzie používateľa fafejt001 k tomuto seriálu (11)

Škodná v revíru (2023) (S01E01)

Majer  to jistí, to je jasné.  I ten Novotný je dobrý.  Ovšem není to málo???A to děvčátko , jako ta policistka, to je ovšem TRAGÉÉDIE . Vždyť neumí vúůbec, ale VÚBEC  hrát. TO je děs a hrůza.  To je asi vtip, né ???? A přitom prvnich deset minut vypadalo nadějně.  Další zbytečný seriál . ŠKODA. ()

Příliš křehká pravda (2023) (S01E02)

Tento díl o něco lepší než ten minulý.  Jen ta policistka je stále šílená  , sorry,  a tak to pojede asi až do konce seriálu. Kdyby tam nebyla ,  bylo by to ku prospěchu  tohoto seriálu.  Jo a starý začíná něco tušit . Tedy ten druhý policista, který je stále zamlklý a bez energie. Fakt divná parta. ()

Poslední školení (2023) (S01E03)

Ale jo . Dalo se to shlédnout.  To sado maso  bylo celkem oživení.  Dobrá zápletka . Ta mladá  policajtka   stááále  naprd.  Bez ní by to bylo lepší.  I tak koukatelný díl. ()

Ukradená láska (2023) (S01E04)

Policistka si nechá  udělat vlasy a pak ji srazi auto.  Touží po fotbalistovi, ale ten jí lehce opovrhuje.  Ukradou se dvě auta, která nejdou ukradnout  a ,, tým ,, to zdárně vyšetří.  Sári  tahá starostu za nos a po nocích jezdí v lese na koni.  Pakárna.  Díky té mladé  , co neumí vůbec hrát dám jen jednu * . A mohl to být tak pěkný díl. ()

Únos (2023) (S01E06)

DÁM   slabší  tři .  Maličko  se  to  posunuje  kupředu . ÁJ   dobrá   zápletka . Jen  tak  dál . ()

Na dně (2023) (S01E07)

No  celkem  to  šlo .  Trochu  lepší  díl  než  předešlý ,  i  když  o  moc  ne .  Jen  ta  policistka  mi  leze  fuuuurt  na  nervy . Doufám ,  že  v  pokračování  už  nebude . ()

Hon na vlka (2023) (S01E08)

Tak  nějak  plichta . Pravý  policajt  se  probral  a  ten  falešný  utekl. Brož  se  také  našla  v  krabičce  a  Sári  se  vrací  k  manželovi  . Případ  s  ovcema  se  vyřešil  a  policista  je  mínus  celé  série . Škoda  ,  že  neumí  hrát  a  leze  ve  všech  dílech  na  nervy .  Slabý  scénář  ,  ovšem  Majer ,  Novotný  i  Vondráček  dobrá  volba  .  Závěrečná  scéna  za  deště  s  Wilkem   ,  i  vlkem   ,  taková  divná . Snad  druhá  série  bude  lepší . Tedy  ,   pokud  nějaká  bude . ()

Modus operandi (2023) (S02E01)

Takže  úvodní  díl  druhé  řady  takový  napůl . V  kostele  někdo  ukradne  nějaké  předměty  a  pohár  se  najde  u  vetešníka . Pak  se  to  pomalu  rozmotává  a  do  toho  Robert  se  ukrývá v  lesíku .  Ovšem  kámoš  jej  najde  a  opět  rozehrává  novou  roli  pro  kamaráda  ,  který  může  kdykoliv  zavolat  o  pomoc . Parta  na  pile  stále  stejná  a  hospodský  tam  byl  jen  okamžik .  Hlavně  ,  že  měl  deštník . A  herečka  co  neumí  hrát , stále  dokazuje  ,  že  neumí  hrát .  Na  to  si  člověk  , asi ,  nezvykne .  Proto  slabé * * . Tak  uvidíme ,  co  bude    příště .  Snad  nastoupí  Robert  a  stará  parta  bude  zase  pohromadě .  Bo   Majer  tam  prostě  sedne .  Ten  se  neokouká . Tuž  tak . ()

Vánoční překvapení (2023) (S02E04)

Tak celkem to ušlo.  Škoda toho psa a chudák mladý otec dvou dcer.  A kapři hlava na pultě.  Šťastné a veselé?? Tak hlavně, že se mládí zase dali dohromady.  A brož jako vánoční dárek.  Tak pomalu se jde do finále.  Tedy  asi . ()

Nenávist (2023) (S02E06)

ALE  jo  .  Dalo  se  to . Že  se  žena  starosty  ubrání   přepadení  bylo  jasné . Bo  má  výcvik  jakisik . I  to  hlavní  slovo  při  výslechu  ,  co  vedl  šéf  s  tím  přepadávačem  bylo  dost  dobré . Ale  já  jsem  ho  netipoval .  No  musím  se  jěště  hodně  učit .  Ale    Hlavně   aby  byla  ta  kanalizace .  Takže  ***a půl . ()

Zúčtování (2023) (S02E08)

Takový rychlý až naivní konec. Vše šlo hladce,  jak předávka brože do skříňky a pak zatýkání toho grázla v autě speciálním komandem.  Do toho vyšetřování otravy vody v potoce.  Slabší díl.  Vše šlo hladce a rýsuje se nová rodina.  Pro mne tento díl tak průměrný a víceméně zklamání, jak se uzavřela druhá řada.  Jo a vlk se uzdravil a je zase v lese.  Takže vše dobře dopadlo a teď se může rýsovat třetí řada. ()