Robert s Mazumem spouští akci na dopadení Přibyla, ale Sára se rozhodne jednat na vlastní pěst. Pravému Wilkovi zabírají hypnózy a postupně se mu vrací paměť. Myslivci ve spolupráci s místní policií řeší případ otráveného potoka a umírající zvěře v okolí. (TV Prima)

honajz

Nakonec to skončilo tak nějak očekávatelně, včetně poutáku na možnou třetí sérii, kdy si polda vzpomněl, kým je (což se taktéž dalo čekat), dva mladí kriminalisté budou svoji, vlk v lese, co bude se starostou netušíme, hacker je oceněn, zlosyn za mřížemi, jen případ opět o ničem. Celé to na mne působilo, jako že se to chystá už už rozjet, že teď přijdou zajímavé twisty a ploty, tedy zajímavé zápletky, ale v poslední chvíli si to někdo rozmyslel, zařadil neutrál nebo zpátečku, a celé se to zase zpomalilo či zastavilo. A jako by to nebavilo ani herce, ani tvůrce, je z toho cítit takový mus. A přitom stačilo jen maličko přidat na plyn, dát víc akce a zvratů, a mohlo to být fajn. Shodou okolností teď koukám na polský seriál Znaki, který je podobně stavěný a z maloměsta, ale tam to právě funguje daleko líp a za tři díly se tam stane víc věcí, než tady za sedm. ()

Hombre8

Poslední díl začal skutečně zostra. Pomineme "drobné chybičky", jako třeba že před Mazumem stojí nejprve půllitrovka plzničky, která se, když se napije, zázrakem změní v nějaký nerdský energeťák. Ale proč proboha autoři dělají z policajtů takový imbecily? Tak mají jméno, mají důkazy, že neznámý nalezenec byl u policie a nejsou schopni se ani podívat do vlastní databáze zaměstnanců, kde by obratem zjistili co a jak? Proč by měl Mazum jít zpátky za katr, když nevyjde akce s pochytáním zlodějů relikvií? Nutno ale přiznat, že vyústění je značně překvapivé. ()

fafejt001

Takový rychlý až naivní konec. Vše šlo hladce,  jak předávka brože do skříňky a pak zatýkání toho grázla v autě speciálním komandem.  Do toho vyšetřování otravy vody v potoce.  Slabší díl.  Vše šlo hladce a rýsuje se nová rodina.  Pro mne tento díl tak průměrný a víceméně zklamání, jak se uzavřela druhá řada.  Jo a vlk se uzdravil a je zase v lese.  Takže vše dobře dopadlo a teď se může rýsovat třetí řada. ()