Přibyl přijíždí do Smrkovce a sleduje Sáru, která odchází od manžela. Robert se ji snaží ochránit, ale situace s broží se komplikuje a vzniká mezi nimi napětí. Neznámý násilník přepadává ženy v lese a ve vesnici panuje atmosféra strachu. (TV Prima)

honajz

Jako přijde mi, že jen aby bylo hodně dílů, tak jsou jednotlivé motivy tak neskutečně roztahané, že ten jednooký za celou tu dobu mohl vyvraždit klidně půl vesnice či maloměsta, aby se k broži dostal. Ale on ne, sedí si ve své kavárně a čeká, až za ním baba přijde sama. Hacker stále nemá co dát šéfovi, ale ten je naštěstí mimořádně tolerantní a prudí jen jednou za čtvrt roku. Jinak případ nic moc a jiné vztahy se také nijak moc nerozvíjejí. Navíc mi přijde, že z Vondráčka najednou dělají až moc velkého gaunera, v první sérii se choval přes své šmeliny daleko lidštěji. ()

fafejt001

ALE  jo  .  Dalo  se  to . Že  se  žena  starosty  ubrání   přepadení  bylo  jasné . Bo  má  výcvik  jakisik . I  to  hlavní  slovo  při  výslechu  ,  co  vedl  šéf  s  tím  přepadávačem  bylo  dost  dobré . Ale  já  jsem  ho  netipoval .  No  musím  se  jěště  hodně  učit .  Ale    Hlavně   aby  byla  ta  kanalizace .  Takže  ***a půl . ()

Hombre8

Další díl, kde nebylo tolik hloupostí. Nosné téma - brož, se stále (snad kromě závěru) jen vleče a vleče. Vokatej má evidentně dost času, poněvadž se zjevně přeorientoval na skladníka a kavárenského povaleče. Druhé nosné téma, "udržovací", čili princeznička Klárka, kolem které se vše točí, je mnohem nosnější. Pan scénárista je skutečný filosof:                                                                                                  R: Problémům nikdy neutečeš. Jestli se chceš problémů zbavit, musíš je předběhnout.                              K: Ale jak, když běžej za mnou?                                                                                                                    R: Musíš se otočit a běžet proti nim.                                                                                                              K: Tak jo.                                                                                                                                                          R: Tak jo. ()

Skuby47

Seriál se mi líbí i když bych uvítala větší dynamiku a spád. Problém mám s hlavním hrdinou příběhu Stanislavem Majerem. Nevím zda ho mám zařadit mezi sympaťáky nebo záporáky. Herecky to zvládá na obě strany. Ženám na obou stranách zákona Lindě Rybové i Tereze Švejdové  nelze herecky nic podstatného vytknout, jsou to sympaťačky. Zato Jan Vondráček je pro mne vyložený záporák. Záporné postavy se hrají líp, protože pro ty kladné příkladů je málo, jak moudře řekl Jan Werich. ()