Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

Recenzie používateľa Skuby47 k tomuto seriálu (2)

Zákony vlka (2023)

Zajímavá a kupodivu napínavá detektivní série s prvky originality.  Z počátku jsem měla výhrady k vystupování mladé snaživé policistky, ale zvykla jsem si. Její vstupy oživují a polidšťují příběh a už se na ni vždy těším, s čím zase příjde. Je škoda, že tento seriál televize zařadila do vysílání pouze jednou týdně. Občas mi vypadne v záplavě jiných pořadů předchozí děj. ()

Nenávist (2023) (S02E06)

Seriál se mi líbí i když bych uvítala větší dynamiku a spád. Problém mám s hlavním hrdinou příběhu Stanislavem Majerem. Nevím zda ho mám zařadit mezi sympaťáky nebo záporáky. Herecky to zvládá na obě strany. Ženám na obou stranách zákona Lindě Rybové i Tereze Švejdové  nelze herecky nic podstatného vytknout, jsou to sympaťačky. Zato Jan Vondráček je pro mne vyložený záporák. Záporné postavy se hrají líp, protože pro ty kladné příkladů je málo, jak moudře řekl Jan Werich. ()