Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

Mamlas

Po dvou řadách tohoto absurdně komického dílka z toho pro mě vyplynuly 3 závěry: (1) Co skupina Prima natočí, to stojí za hovno. (2) Když najmete ansámbl, co natáčí seriálové braky, tak cokoli dalšího s nimi natočíte, vyzní jako brak. (3) Paní Švejdová by neměla pokoušet herectví, ale zkusit dělat nějakou jinou práci, při které nebude vidět a hlavně ji nebude nikdo slyšet. V jejím podání to pak vypadá, že každý třetí policista je debil. 1️⃣ 12%. 2️⃣ 9%. Celkové hodnocení obou sérií - obě na hranici odpadu a jedné hvězdy. ⬇️ 10% ()

ostravak30

Mezi všemi kriminálkami posledních let, na některých se mimochodem právě Marek Najbrt, Robert Geisler a Gabriela Erleová také podíleli, jsou Zákony vlka přeci jen něčím o kapku zajímavějším. Hlavně zpočátku. Pak se hlavní dějová linka, mimo kriminální případy, trochu unaví a plouží se. Až závěr je opět dramatický, ale škoda, že se nešlo více do hloubky a děj se více neposouval a nestával se pomalu dramatičtějším a dramatičtějším. Trochu mám pocit, jako by se tvůrci těchto věcí báli a raději se drželi při zemi než by zbytečně riskovali. Je to škoda, ale tento seriál se přeci jen kapánek vymyká, což je dobře. Chtělo by to ovšem více odvahy, dramatu a napětí. ()

vitekpe

Linda Rybova zestarla do opravdu mimoradne puvabne zeny stredniho veku. Jak je zminovano v okolnich komentarich, mozna ji to slusi opravdu vic nez za mlada. Coz je fajn. Jinak je to zase ten serial, ktery ja oznacuju jako "potrebuju penize, tak natocim nejaky serial, nejlip krimi"... Vybornym osvezenim je herecky vykon Terezy Svejdove. Ta to pojala opravdu sverazne... :))) ()

ArthasKarfa

Tam celá řada věcí byla mimo logiku nebo nějakou uvěřitelnost, ale celá ta atmosféra seriálu, hory, vlk, nový policista v kraji a hlavně dobří herci a prostředí to celé pozvedlo. Mně se to líbilo a na každý nový díl jsem se těšil, protože mě zajímalo jak se budou události vyvíjet dál. Díly byly všechny tak na *** ale dohromady i s tím poměrně povedeným koncem jsem hodnocení zvedl. ()

honajz

Dva díly jsou na české poměry geniální, zbytek se tak nějak plácá a neví, čím chce být, jestli mysteriozní zápletkou, komedií, parodií, dramatem... Škoda, protože natočené je to opět na české poměry nadprůměrně, není to blbé jako většina podobných rychlokvašných seriálů, ale neudrží si to konzistentní atmosféru. A jak nemám rád Rybovou, tady se docela dala a hodila se sem. Konec mne ale hodně zklamal - viz můj koment u posledního dílu. ()

• Natáčelo se v okolí Řevnic. Obecní úřad je v obci Choteč, policejní stanice v Třebotově. Penzion je lovecký zámeček Tři Trubky u Strašic. Starosta obce žije ve srubu u Berounky v Čilé. Vidíme také obec Hostim. Horské záběry se natáčely v Krušných horách. (rakovnik)
  • Rokle, kde byla nalezena mrtvá žena, jsou Solvayovy lomy. Sklárna je v Nižboru. (rakovnik)