V okolí se začínají ztrácet osobní auta. Zloději jdou najisto, auta mizí beze stopy. Při jedné z krádeží je zraněna policistka Žáčková. Stopa vede přes místního chalupáře - tipaře za hranice k organizované skupině pašeráků. (TV Prima)

honajz

Přijde mi, že se povedlo vyvážit tu určitou komickou, či spíše ironickou linku, s tou vážnější, jen zase bych čekal víc Wilkeho schopností z minulého života, než že pozná gang zlodějů aut. Super hláška "Viděla jsem smrt - a ta zavolala paní doktorku" nebo "Zdá se, že vám někdo ukradl neukradnutelné auto". Bavilo mě to a začne to být hustší, neb padouši už tuší, kam se vydat. ()

Hombre8

Majer se přece jen nakonec dostal na kobylku. Tento díl je obzvláště tupý, hlavně díky čím dále retardovanější policejní elévce. Skutečně se dá těžko odhadnout, jestli je to takový dřevo, nebo si autoři až tak chtějí dělat prdel z policie, že tam umístili takovouhle a tak hrající postavu. Ne že by tam těch přitroublých postav nebylo víc tedy... Prostě hlavně nepřemýšlet a čumět! ()

fafejt001

Policistka si nechá  udělat vlasy a pak ji srazi auto.  Touží po fotbalistovi, ale ten jí lehce opovrhuje.  Ukradou se dvě auta, která nejdou ukradnout  a ,, tým ,, to zdárně vyšetří.  Sári  tahá starostu za nos a po nocích jezdí v lese na koni.  Pakárna.  Díky té mladé  , co neumí vůbec hrát dám jen jednu * . A mohl to být tak pěkný díl. ()