Largo

• Česko Largo (viac)
Francúzsko / Nemecko / Kanada / Belgicko, 2001, 39x48 min

Predloha:

Philippe Francq (komiks), Jean Van Hamme (komiks)

Kamera:

Bernard Couture

Paolo Seganti, Sydney Penny, Diego Wallraff, Serge Houde, Tyrone Benskin, David Carradine, Jennifer Finnigan, Michelle Nolden, Raoul Max Trujillo, Max Ryan (viac)

Group W ponúka nemenovanému kráľovstvu na Blízkom Východe zavedenie orbitálnych satelitov a vybudovanie mikrovlnných veží. Rokujú priamo s kráľom a jeho manželkou, ktorí obidvaja vyštudovali v New Yorku. Kráľ chce kontrakt podpísať, pretože je pre krajinu výhodný, ale isté sily v jeho krajine projekt zavrhujú. Počas rokovania sa niekto pokúsi kráľa zabiť a preto odchádzajú všetci do Francúzska, kde chcú rokovania ukončiť. No i tam nie je kráľ v bezpečí a Largo zisťuje, kto by mohol mať záujem projekt zmariť... (STV)

Gemini

Příjemný akčňák založený na comicsu Jeana Van Hammeho, který je slavnější než televizní zpracování. Zápletky jednotlivých epizod jsou poměrně originální, a i když je vám naprosto jasné, že Largo s Joy to zase všem natřou, je vám to fuk a rádi se podíváte znova. Obzvlášť na Joy:) Ambice tohohle seriálu jsou vysoké, hlavní téma složil starý harcovník Michel Colombier a účast Davida Carradina by taky mohla dát tušit, že jediná originalita Largo Winche není v efektních akčních scénách, které občas přinášejí příjemný vánek odkudsi z Hong Kongu. U mě je to na 70%, a tentokrát dám o tu půlhvězdu víc;) ()

drake31

Kedysi môj najobľúbenejší seriál ktorého dom si nenechal utiecť ani jednú jedinú časť ... ale po čase s tohoto radosť vyprchala, a ostali len matné spomienky ()

MickeyStuma

Zcela průměrný TV seriál, který se snažil být akčním seriálem, ale nějak se nezdařilo. Vést firmu a ještě chodit neustále někde bojovat s padouchama mi přijde velice tuctové. Přestřelky jsou rychlé a místy efektní, ale jinak to celkově přišlo velmi lacině. Někdy se tu řešili zcela nepochopitelné věci, někdy zbytečné, někdy nelogické. Jen aby se ve výsledku zase někde střílelo. Určitá snaha tu však znát je, ale bohužel, vše vyšlo naprázdno. ()

Uesbe

ách, tento super seriál ma v zrelom veku 12 rokov naučil základy ekonomickej kriminality.....a čo-to o psychológií super bohatých ()

JaguarN

Naprosto tuctový, nezajímavý seriál, který si sice hraje na velkou akci, ale smrdí lacinou televizní šmírou na míle daleko. Ve chvíli, kdy se začnou používat zpomalené záběry, aby se zamaskovala neschopnost natočit solidní akční scénu nebo nedostatek financí, tak je to na pováženou. O mimořádné naivitě (to je vážně blbé i na komiks) scénáře ani nemluvě. Takže 20%, a to jen kvůli hezoučké Sydney Penny. ()