I malé deti vedia, že pes je najlepší priateľ človeka... Málokto však vie, že mačky by to strašne rady zmenili! Vlastne by chceli zájsť ešte o čosi ďalej a s ľuďmi sa nielen spriateliť, ale si ich aj podrobiť a vládnuť im! Ale pekne po poriadku... K vyhroteniu odvekých sporov medzi mačkami a psami došlo z jedného jediného dôvodu – ľudský profesor Brody (Jeff Goldblum) je totiž už len krôčik od prevratného objavu prípravku, vďaka ktorému by sa už žiaden človek na svete nemusel obávať alergie na psie chlpy! Je pochopiteľné, že psy sú preto odhodlaní jeho experiment chrániť aj za cenu vlastných životov. Mačky zase plánujú podniknúť hocičo, len aby mu zabránili uspieť a - och áno, popritom plánujú prevziať nadvládu nad celým svetom! Šéfuje im nebezpečne bystrý kocúr Pán Tinkles, ktorému sa po nečakanom odchode ostrieľaného psieho agenta do dôchodku odvážne postaví viac-menej náhodný náhradník - neskúsené šteniatko Lou! (TV Markíza)

blondboss

Dneska už sa nalejú prachy aj do ťažkých brakov, medzi ktoré jednoznačne tento snímok patrí. Nesympatické postavy, nulová dejová zaujímavosť, otrasné kulisy a ešte otrasnejšie efekty. Mal som čo robiť, aby som to dopozeral a Goldblumovi už asi dochádzali prachy, keď sa na toto dal. Dve slabé hviezdy za pár ako tak vtipných scénok, ale trápnosť to výrazne prevyšovala. 35 % ()

l.bejk

Jo je to pěkný film nepatří mezi nejlepší ale když se na něj kouknete odpoledne při čaji a u sušenkách,zaručeně pobaví. ()

MFZB

Rozprávočka pre deti, proste toto by sa mi páčilo tak pred 10-timi rokmi, ale teraz mi to prišlo strašne detské...55% ()

zodiak217

Zvláštne na tejto snímke bolo, že pôsobila dosť umelo aj keď sa snažila zaujať. Určite aj zvieratá majú svoje hranice a neposadíte ich niekde do rakety aby ju ovládali, alebo ich nenaučíte rozprávať. No bola to pekná kombinácia, až vojnovo vyhrotená ako ukázali kontrast medzi psami a mačkami. Pobavilo ma to, no dych mi to nevyrazilo a musím povedať, že na podobných snímkach som sa pobavil aj viac. Na deti to zrejme zapôsobí, ale ja už mám položenú latku o niečo vyššie a nechce sa mi ju podliezať. Pekná príjemná snímka, ale to je tak všetko. ()

nikinikiniki

Přemodernizovaná, nudná, rádoby vtipná komedie. Zvířátka jsou sice roztomilá, ale když nejsou počítačově upravená, což v téhle komedii převažuje. Jednu hvězdičku jsem dala kvůli zvířatům, jinak by to byl jasný odpad! ()

Goumen

Myslel jsem, že to bude roztomilá pohádka jako např.Neuvěřitelná cesta, ale když jsem viděl jak psi píšou na pc a spojujou se s tajnou podzemní základnou, dokonce s vlastním metrem, nebo kočky s noktovizory ve vlastních letadlech, hned mi bylo jasný, že jsem se sakra zmýlil. Tohle je film opravdu jen pro děti tak od 6 tak do 10 let. ()

Valigar

Za tvrdého a ukrutného Zvonečka(Tinklese) dávám 2*, protože nápad dosadit za záporňáka bílého huňáče je podle mě geniální. Podle mě tam je v kočce Tinkles ještě odkaz na Jamese Bonda a tuším, že na díl Dr.No a i na diktatury světa. ()

Tomulka odpad!

Podle mně to jsou vyhozené peníze. Byl jsem na tento film dokonce v kině, protože jsem hlídal caparty co to chtěli vidět a tak jsem šel s nimi. To bylo tak absurdní, že jsem se dávil. Když jsem se capartů zeptal co si o filmu myslí oni tak mi říkali, že je to dilné jak se ti psy tvářili a jak to že mluví psy , kočky a dokonce se mně ptali jestli byli některé zvířátka nemocné, jelikož některé digitálně upravéné vzhledy zvířátel působili hodně křečovitě. Rozhodně nedoporučuji na film koukat a nenechte na to koukat ani děti co jsou ve věku kdy mají spostu otázek :)) ()

Ondra.kabrna

Někdy je potřeba odreagovat se a pustit si něco "bláznivého"! To je přesně tento případ, když kočky a psi mluví a chovají se jako lidé. Ulítlý děj, ale na pobavení dobré. 3 z 5 ()

DrahciiiRe

Vtipné to bylo, některé hlášky si dodnes pamatuji. Na více zhlédnutí to není, ale pro první zkouknutí v deštivém odpoledni akorát. (závorka: nejvíc se mi líbil ten vyčůraný kocour :D) ()

KapitanKuraz

Tento film som videl jedenasteho septembra, v Poluse. Tazko ho komentovat, v ten den si pamatame nieco ine. PS. pre uzivatela Golfistu, beagle je najsprostejsie plemeno psa, viem to, mame fenu toho... Vola sa Bandaska a nie je panderava. ()