Špiónky

• Česko Špionky (viac)
Francúzsko / Kanada / USA, (2001–2013), 57 h 12 min (Minutáž: 22 min)

Claire Guyot, Fily Keita, Céline Mauge, Jean-Claude Donda, Jess Harnell, Jennifer Hale, Kathy Ireland, David Sparrow, Jim Ward, Jason Deline, Nick Jameson (viac)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

Toyotomi odpad!

-VAROVÁNÍ, NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍSPĚVEK OBSAHUJE VULGÁRNÍ VÝRAZY- Tento zasraný a zkurvený rádobypořad, který kopíruje anime tak moc, až je mi s toho špatně, se neustále sere mládaži do hlavy, protože tato mládež je tak blbá že sleduje Jetix. Tu zmrdskou stanici, která cizojazičné filmy a seriály umí dokonale zprznit. Mamrdi, kteří tenhle spíčiseriál vymysleli, musí mít mozek v prdeli a v hlavě nasráno, protože není možné, aby tuto píčovinu vymyslel člověk který má všech pět hoven pohromadě. Berry, ty skurvysyne!___Fuj! Tohle jsem potřeboval ze sebe dostat! ()

Hees

No sú lepšie rozprávky,ktoré bežia na nemenovanej TV stanici.Ale tak pozerať sa to dá klamal by som keby napíšem,že nie.Ale čo tak zapnúť si niečo lepšie? No toho lepšieho je fakt veľa :D. ()

Marqta

Tak tohle je seriál mého dětství :) A když se na to dívám s odstupem tak si uvědomuju, že to oproti mnohým jiným "podobným" seriálům není vůbec taková kravina. ()

lakikaki

Nie je to až tak zlé, ale scenár každého dielu ja takmer totožný a časom Totally Spies nudia, pôsobia trápne a miestami tu objavíte aj také hlúposti, že to až nie je možné... ()

Matrinx odpad!

Tak tyhle holky vážně obdivuji. Nikdo ještě nedokázal tolikrát zachránit svět náhodama jako oni tři.Takový stylový věcičky bych taky chtěl mít. Nevím jak to dělaj,ale jsou fakt strašně COOOL xD Do koše s nima (ale jemně,aby si nezlomili nehty!) ()

fars

Nektere dily jeste ujdou a da se na ne dodivat bez vetsi ujmy na zdravi. Pokud vam nevadi ze serial naprosto postrada logiku a vystacite si se tremi roztomilymi satudentkami alias totally spies, tak budiz... ()

WolfR

Jo jo, špionky byly fajn seriál z dob kdy jsem hltal Jetix, ale když se na to podívám dnes, žádná sláva to není, 2 hvězdy. ()

kinghome

Ty vzpomínky. Když vzpomínám na starej Fox kde dávali samí skvělý pohádky, tak byli špijonky jedny z horších seriálů.. ale pořád je to milionkrát lepší než nějakej Disney chanel... nebo to je tim, že už nejsem malej harant? Něco na tom bude.Ale pořád jsou tohle pohádky mého mládí. ()

MagsMoses

Když jsem to tenkrát viděla na Fox Kids, tak jsem to neskutečně žrala! Chtěla jsem být jako ony, a těšila jsem se na každou další akci! A zbožňovala jsem ty jejich pudřenky, když se otevřely, byla tam malinká obrazovka. Takže to budu hodnotit jako šesti leté dítě, které to naprosto milovalo. ()

T-pack

Jistě, je to celkem nijak nakreslené, dost brzy se začne opakovat a i když u některých seriálů je zápletka díl od dílu stejná, u tohoto vám přijdou samotné epizody sobě podobné. Nesnášel jsem ty hrozný barevný agentský uniformy, síť vchodů do centrály po celém Beverly Hills mi nedávala smysl ve světě, který se jinak bere celkem vážně a doslova mě vytáčelo, kterak agentky dostaly špionské vybavení a všechno ho ZROVNA na tu misi použily. Na druhou stranu počítám s tím, že je to pro děti, něco mě nutilo na to neustále koukat (dřív, časy se mění) a Jerry byl slušnej. Připadám si teď trochu jako předpubertální děvče, nicméně musím hodnotit jak hodnotím. ()

uiu

V prváku na střední jsem na to ještě koukala a celkem mě to bavilo, ale postupem času už můj zájem upadal. Nicméně musím uznat, že to byla pohodová jízda. Jediné, co mi vadilo bylo napodobování manga animace. ()