Špiónky

• Česko Špionky (viac)
Francúzsko / Kanada / USA, (2001–2013), 57 h 12 min (Minutáž: 22 min)

Claire Guyot, Fily Keita, Céline Mauge, Jean-Claude Donda, Jess Harnell, Jennifer Hale, Kathy Ireland, David Sparrow, Jim Ward, Jason Deline, Nick Jameson (viac)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

figliar

Aj keď je seriál určený pre podstatne mladšie publikum, musím sa priznať, že som aj ja veľakrát prepol na novú časť Špióniek. Aj keď je skoro každý diel rovnaký a zápletka je vždy vyriešená rôznymi vychytávkami a serepetičkami, ktoré špiónky vytiahnu z kabelky, podpätku či rukáva, pozeranie bolo stále celkom zábava. ()

ljukyljuk

Guilty pleasure ako vyšité. Je to síce občas hlúpučké a opakujúce sa, ale stále je to smiešne takým tým svojským štýlom a hlavne brané s nadhľadom. A keď to náhodou ešte teraz pri prepínaní vidím v telke, tak si na pár minút nechám pustené a bavím sa zas ako kedysi... Ňami, ňami. - To není ňami, ňami, to je křupinková smrt! ()

Nijura

Nejlepší kreslený seriál hned po Sponge Bobovi :D (sice se v každé dílu děje to samé, ale také musíme uvažovat pro jakou věkovou kategorii byl tento seriál udělaný, a těch dobách to pro mě byla bomba, zkrátka nej proto *****) ()

Suzie1

Nechápu hodnocení tady. Mě to teď taky přijde jako blbost, ale vim, že když mi bylo tolik, kolik má bejt divákovi tohohohle seriálu, zbožňovala jsem to. ()

LadyPig

Hurá už je zase dávají! :) Vím, že je to trochu od tématu, ale mrzí mě, že musí být Disney Channel, kde dávaj samé kraviny. Jetix a Fox kids bylo nejlepší a tam právě dávali Špionky pravidelně. Jeden z nejlepších seriálů! :) Mimochodem, právě teď se na ně dívám :) Jo a je mi dvaadvacet :D ()

vZeč

Cítím, jak se mi snižuje společenský status kamsi k lodnímu šroubu Titanicu, ale Clover byla kočka a já byl ve fázi života, kdy mi kreslená kočka stačila k radosti a k tomu, abych jí fandil i přesto, že to byla ta nejstupidnější postava založená na své stupiditě ()

L3G1ON4R

Po grafické stránce velice kvalitní, avšak vše snižuje průměrný děj tří špiónek, které vždy (jako vždycky) vše vyřeší snadno a rychle s neatraktivní čitelností. ()

Marrianna

Náhodou, mezi všemi těmi odpudivě animovanými rádoby serálky pro předpubertální obecenstvo je tohle určitě skoro jako růže mezi trním. Je to příjemné a zábavné a mě se to líbí. Špionky jsou fajn a pro malé holčiny jak vím ze svých zkušeností je to vážně baví. A to je důležité jelikož to je cíleno právě na tuto skupinu! Na tuto skupinu a mě :-) ()

mai

Když jsem na seriál natrefila, chodila jsem ještě do školky a kanál Fox Kids ještě nějakou tu dobu vysílal. V tu dobu tam, na mých cca 5 let vysílaly strašně divné seriály ( nebo jsem je spíš nebyla schopna pořádně pochopit ). A jediné co mě tam drželo byly opravdu Špionky. Ty tam opravdu kralovaly, jak už jsem četla v jednom z předchozích komentářů. ...Příběh mě bavil, líbily se mi postavy, prostě jsem seriál žrala se vším všudy a nebyla jsem sama. Pamatuji si, že ve školce jsme si všechny holky na tento seriál hrály a vždycky jsme se dohadovaly, kdo bude Clover. Měla jsem doma dokonce i červenou kombinézu a i s holkama venku jsme si na to hrály. Potom začal vycházet i časopis, který jsem si taky párkrát koupila. Postupem času se začaly vymýšlet nové epizody a špionky už chodily na univerzitu, tahle část seriálu mě bavila z všeho nejmíň, a to hlavně proto, že Jetix přehrával dokola ty samé epizody a ještě v nemožném čase, tímto jsem seriál přestala sledovat. A bylo mi to líto, protože tohle byl první seriál, který mě úplně pohltil. Občas jsem se i poté podívala na Jetix, kdy se seriál vysílá a ono se to ke konci vysílalo už jen kolem 3 ráno, takže jsem se na to úplně vykašlala. Špionky nahradila Hannah Montana, W.I.T.C.H. nahradilo Winx, spoustu skvělých seriálů se už přestalo vysílat a Jetix se změnil na Disney Channel. A všechno šlo tímhle do kytek... občas, když si ještě dneska někdy z nudy kanál zapnu, nemůžu uvěřit, jaké kraviny tam vysílají. Jsem ráda, že jsem zrovna já zastihla éru Špionek a když si jednu epizodu pustím dnes, ráda zavzpomínám na staré časy. :) Když si tohle všechno vyložím a napíšu, pak už nemá smysl seriál čímkoli kritizovat a i když to nebylo nějak moc animačně vydařené, mě se to líbilo, proto nemůžu dát jinak, než 4* :) .........a vždycky mě zajímalo, jak by vypadaly Cloveriny vlasy ve skutečnosti :DDD ()

DandaPiper

NÁ-HO-DOU ...ve svém oboru je to jeden z nejlepších anim. seriálů. Jak já jsem se nasmál, občas to chytnu v televizi i tedkom a i když přiznávám, že je to chvilkama dost přiblbý a hloupoučký, tak je to pořád dost vtipný. Úplně žeru Clover a její hlášky ..vlastně celou povahu - "mořská pěna", "žvýkačka s příchutí jater". :DD ()

pida123

Jako malá jsem tenhle seriál totálně žrala a i teď se na něj velice ráda podívám, když jsou u něj zhypnotizovaný moje díťata :) ...... Pořád lepší než nějací džigimouni :) ()

IZFNP

Čiste female-centric seriálov na detských staniciach zase toľko nebolo, takže Špiónky boli pre mladé slečny zjavenie. Áno, diely boli extrémne pritiahnuté za vlasy, ale veď to nevadí. Všetky sme sa tešili, keď zazvonila pudřenka, pretože volal Jerry s ďalšou úlohou 😃 ()

Pandos

Možná je to zvláštní, ale jako malému klukovi se mi to fakt hodně líbilo, v té době se mi to zdálo vtipné, pěkně nakreslené, dobrý (většinou) scénář a sympatické postavy. Z pohledu dítěte si kromě slabších dílů nemůžu na nic stěžovat - a tento pořad je určen dětem. ()

unclejack

Hodnotiť Totally Spies nie je také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Prvá a druhá série sú totiž skvelé - nápadité zápletky, zaujímaví zločinci, vtipné slovné výmeny a situácie - napr. infantilný Jerry alebo Totally Spies s ťažkou nadváhou spôsobenou diabolskými koláčikmi - a skvelá znelka. Oproti konkurencii na Disney Channel - áno, aj ten ich svojho času uvádzal - to bolo porovnanie NHL a slovenskej ligy, skrátka veľký úspech Francúzov. Lenže od treťej série sa všetko začalo kaziť - vypustili Here We Go a nahradili techno znelkou, ktorá predtým hrala druhé husle, zločinci sa začali opakovať - Tim Scam, koľkokrát ešte!?! - zápletky značne zjednodušili a charaktery sa začali stereotypizovať. Animácia je možno kvalitnejšia, ale stratila čosi zo svojho kúzla - vidno najmä pri akčných scénach - a klesajúca tendencia sa začala objavovať aj v tak banálnych veciach ako boli názvy jednotlivých dielov - jeden z dielov štvrtej série sa v originále volá SisKaBOOM-bah. Dokonca aj ten dabing sa zdá čím dalej tým viac odfláknutejší. Vo výsledku teda spriemerujeme štyri hviezdy za prvé dve série a dve hviezdy za ten slabý odvar čo nám servírujú počnúc sériou treťou - vychádza nám priemer vyjadrený trojhviezdičkovým ziskom. ()