Špiónky

• Česko Špionky (viac)
Francúzsko / Kanada / USA, (2001–2013), 57 h 12 min (Minutáž: 22 min)

Claire Guyot, Fily Keita, Céline Mauge, Jean-Claude Donda, Jess Harnell, Jennifer Hale, Kathy Ireland, David Sparrow, Jim Ward, Jason Deline, Nick Jameson (viac)

Sú mladé a krásne. Puberťáčky Sam, Alex a Clever žijú celkom obyčajný život. Chodia do školy, rady nakupujú a zabávajú sa. Avšak všetko sa zmení, keď si ich jedného dňa privolá do tajnej miestnosti neznámy muž a vycvičí z nich špičkové špiónky so špičkovým vybavením. Odteraz je ich hlavnou úlohou chrániť ľudstvo pred zločincami a bojovať proti zlu v tých najťažších situáciách. Ako sa vysporiadajú s touto ťarchou? (Georgei)

strelenaL

Příběh tří nejlepších kamarádek Alex, Clover a Sam. Tři špionky , které řeší případy, módu, kluky apod. Sportovní Alex, stále vypadající a snažíc se vypadat IN Clover a geniální mozek Sam. Naprosto vtipný seriál na odrágování. ()

pugs

Čím viac dielov, tým išla kvalita príbehov dole. Začiatok výborný, koniec úbohý. Scény sa v niektorých dieloch opakujú, opakujú sa misie/dej lenže tam dajú iné prostredie a dajú tam inú "obeť". Keď už v novšej "vylepšenej" verzii špióniek stratili nápady, mali toho nechať, len pokazili asi jeden z kvalitných seriálov, ktorý sa vysielal na Jetixe... 5/10 ()

Šakalík

Asi si říkáte, „čtyři hvězdy za TOTO?“ Ale mně se to prostě líbí. Jsem totiž bondofil a ty tři holky mají tak úžasné hračky! Nejlepší jsou ty létající batůžky, já chci taky jeden! A rentgenové brýle a ty přísavné boty a laserovou rtěnku a tu přenosnou čtečku mysli a hodinky s navijákem a neviditelný pudr. Vždyť to je úplně boží! Teď vážně. Jasně, scénářem si autoři hlavu příliš nelámali, ani nemuseli, je to pro děti. Právě proto u toho člověk báječně zrelaxuje a zasměje se, protože to, že to je animované, má tu obrovskou výhodu, že se tvůrci nemusí ohlížet na to, co natočit jde a co už je moc. A tak je to místy tak krásně přehnané... Ne vždy si totiž musí divák lámat hlavu nad jinotaji bystré režisérovy mysli. Někdy je lepší se jen posadit a nechat se bavit. ()

Mr.Floyd odpad!

Tak toto môžu naozaj pozerávať len pripečené teenagerky od 10 do 14 rokov, ktoré v živote nevideli inú knihu ako dievčenský "román", za najlepší seriál momentálne považujú Škaredú Betty (pre poriadok tú americkú), počúvajú populárnu hudbu a mohol by som ešte pokračovať vo vymenovávaní iných tuctových charakteristických vlastností dnešnej generácie obyčajných dievčat. ()

Hopper

Mňo, jediný dôvod prečo vôbec dokážem napísať niečo o uvedenom seriáli je fakt, že mám pocit akoby u nás celý deň nešlo vďaka JETIXu nič iné a začína to byť pomerne otravná záležitosť. Ujačané, jedna epizóda rovnaká ako druhá ale preb 10-12 ročných zrejme to pravé. Čo nepoteší.... ()

muoaner

Mít hrdinky tak o 2 čísla větší poprsí a rozhalenější kombinézky tak by se na to dalo koukat s odkazem na manga, ale to by potom nebylo pro děti i když dneska už ty fakani vyděli snad všechno a pochybuju, že se zastaví u sledování této kraviny, spíš si pustí cod a zachrání svět po svém. ()

Zalost

Ano, je to animovaná teenagerovská variace na Charlieho andílky. Ano, je úmyslně "poněkud jednodušší". Ale přesto dokáže být po čertech zábavná a je poznat, že i sami tvůrci berou Totally Spies s osvěžujícím nadhledem. ()

bibbi

V podstatě blbost, ale našla se i světlá stránka v podobě decentní parodie na středoškolačky z Beverly Hills žijící z nakupování v oblíbeném obchoďáku, návštěv u kadeřnice a kosmetičky, a největší průser je zlomený nehet nebo nedejbože dva nehty, DVA! ()

croxika

Bola by som sama k sebe veľmi pokrytecká, keby som už len z mojich osobných sentimentálnych dôvodov nedala plný počet. O tomto bola časť môjho detstva. Čakanie na tú správnu hodinu, kedy dávali na Jetixe (:D) dve časti, ktoré som nemala problém pozrieť, aj keď som ich už predtým videla. A treba uznať, istú myšlienku to má, vďaka ktorej sa to odlišuje od ostatných animovaných filmov. A je to veľmi pekný animovaný seriál pre mladé baby- hravý, vtipný, akčný, dievčenský, zaujímavý :) Škoda, že už nemám 10 :D Samozrejme, 5* dávam hlavne z osobných pohnútok, rozhodne sa týchto 5* nedá porovnať s 5*, ktoré som dala napríklad Forrestovi Gumpovi. ()

fablefavorit

I když to vypadá setsakramentsky orientované na dívčí část populace, já osobně - jakožto člen tvrdšího pohlaví - jsem si Špionky v dětství náramně užíval. V dnešní době už je to slabé, ale za nostalgický faktor a některé dobré fóry dávám 3*. ()