Zatiaľ čo Fáberová chce mať prípad čo najrýchlejšie z krku, Dítě sa nikam neponáhľa. Kauza zo zákulisia dostihov mu totiž umožní venovať sa stávkarskej vášni aj v pracovnej dobe. (RTVS)

Winster

Predchozi dil byl o sportu (teda o americkem fotbalu) a tenhle je o konickach...proč, to si spsi puste dobrou vodu. Libi se mi hudba...takova do detektivky jako je temnej kraj apod. Teb jaravan je dost podobnej tomu co meli v cirkusu bukowsky...inak Se divim ze jak se lacina vali v karavanu v jezdeckym veste v botech a podobne ze nema jeste jezdeckou capku. Lacina ma pro jistotu pres dva roky starou bundu :D Kulka je asi neco jako vypadni ... ()

Dobry_clovek

Je to taková móda posledních měsíců, dělat z ženských postav neustále nakvašené semetriky. Zřejmě si tak dnešní dramaturgové představují moderní, emancipovanou ženu, ale víc než emancipovaně takové postavy působí spíš nesmírně otravně. Jinak si k tomuto seriálu stále nedokážu najít cestu. Na několik docela dobrých scén připadá většina dalších, kdy se skutečně nudím. Není to napínavé, pachatel je zřejmý téměř okamžitě a k jeho odhalení nepřispěje bystrý mozek vyšetřovatele, ale obyčejná náhoda. Postava Dítěte je jediná sympatická a Krobot ji hraje civilně, ostatní postavy ale působí jako by je vůbec nikdo nerežíroval. Zejména Kraus a Schneiderová v této epizodě hrají jako ochotníci, což v kombinaci s jejich vzájemnými dialogy, vystřižených z béčkových amerických kriminálak, působí někdy až směšně. Vnímavý posluchač si také jistě všimne, kde se Michal Pavlíček inspiroval při skládání hudby. Některé harmonické postupy jsou téměř totožné s hudbou v seriálu Pustina. ()

honajz

Na doporučení kamaráda, že se kvalita zvedla, jsme dali se ženou ještě jeden díl. Ale teda nic moc. Šoposká je hezká holka, o tom žádná, ačkoliv už se nesvléká jako za mlada full frontal, ale mluvit neumí, šumluje si něco pod vousy, že jí rozumět není, Krobot občas taky na rétoriku moc nehledí. Postavy se v ději tak nějak poflakují, až se to tak nějak uzavře, přičemž nějaká zbraň někoho začne zajímat skoro před koncem dílu. Ale tak aspoň Chuchle a hra na Dicka Francise, proč ne? ()

quokam

Po minulem podarenem dilu zpet do prumeru, kde dialogy susti papirem a verohodnost zapletky je nekde urovni Hercula Poirota. Dnesni pribeh rozhodne nepodporili ani herci v epizodnich ulohach, reziser si zrejme taky vybral prumernou chvilku. Navic to na mne pusobilo natahovane. Netvrdim tedy, ze je to spatne, jen to jaksi zapada do davu jinych detektivek. 5/10. ()

mira007

"Tak co vlastně chcete?" finální hláška z Bony a klid (1987) veksláka v podání skladatele a dostihového činovníka Miloslava Halíka, který se od té doby mihne jen ve filmech a seriálech, kde se něco řeší s koníkama, přesně jako v tomto díle, kde si střihnul roli licitátora. Tak to byla jediná zajímavost, jinak mi případ prastaré vraždy muže na koni přišel díky hereckým výkonům padouchů jako laciná jihoamerická parodie. ()

• Stáje a tréninkové závodiště, kde došlo k vyšetřovanému úmrtí, jsou v Lysé nad Labem. Dostih se jel ve Velké Chuchli. (rakovnik)