V tomto dílu se během vyšetřování vraždy lichváře Karla Beránka otevírá i případ vyloupené pošty. Kapitánu Dítěti se podaří obě kauzy spojit, ale hlavně usvědčit vraha těsně před promlčením. (Česká televize)

Salober

První díl byl slabý, obsahově nezajímavý. K tomu špatné herecké obsazení. Ten kutloch, kde mají kancelář, to je jak z fantasy seriálu… ()

lineker

Čekám nějakou gradaci. Po prvním díle se obávám, že ta možná bude, ale ve vztahových rovinách. Já bych ji uvítal spíše u kriminálních případů. ()

Horn

Na seriál jsem se těšil protože mám rád Šoposkou a tohle je asi její zatím největší role. Bohužel seriál nijak nenadchnul a dál jej sledovat budu jen proto že nic jiného nového nikde nedávají a je tam Šoposká :). Detektivku hodnotím podle toho kdy odhalím vraha. Tentokrát to bylo bohužel na první dobrou. Jak se vynořil spoza barpultu, tak jsem ho měl. Další premiéru tohoto týdne Pod hladinou určitě sledovat nebudu - upoutávky mne vyloženě znechutily - trapné fráze hodné Dejdara. ()

suffragium

Bohužel, první díl velmi, velmi slabý. Žánrově neujasněný. Tváří se to jako krimi, a přitom jsou to jen plytké dialogy nemluvných (sic!) a vesměs nesympatických postav: počítaje v to hlavně slizkého Kryštofa Hádka a protivnou Mariku Šoposkou. Ani pomalý brumla Krobot to tentokrát moc nevytrhnul. Hanzlík vyloženě trapný. Pejsek je nejmilejší postavou, a zřejmě proto se mu pomstili blbým jménem Krvesaj. Napětí veškeré žádné, děj prostoduchý a snadno odhadnutelný. Atmosféra nikde. Celkově tedy hodně nepovedený rozjezd. Jestli další díly budou pokračovat v podobném duchu, máme tu podobně odpadový průser jako Zločiny Velké Prahy. ()

pumlic

Docela dobrý, jen ten pan Krobot hraje tak nějak pořád stejně ve všech filmech a je pořád tak nějak naštvaný. Oceňuji trošku jiné složení herců v tomto seriálu. Aspoň se to neplete. Téma je zajímavé, tak se nechám překvapit dalšími díly. ()

KarlN

Tedy po shlédnutí prvního dílu musím s velikým zklamáním konstatovat, tohle alespoň zatím ne...to rozhodně ne. Nápad sice jakžtakž, dalo se čekat že si Češi taky nenechají ujít "Cold case", ale takhle věru ne. Přijde mi to celé strašně odfláknuté, těžko uvěřitelné a neprofesionální (přitom ČT umí a dokázali to např. u případů od "Nejsvětější trojice") ...a co je úplně nejhorší, je policistka co má namísto obličeje nasazenou kyselou prd*l a fakt mě ale vůbec nebaví, se na její amatérské a otravné působení s rádoby drsnými hláškami koukat. Navic Hádek, ač ho mám velmi rád, se sem se svým toporně minimalistickým projevem prostě nehodí. Tohle vážně není "Vzteklina", v té roli exceloval byla přesně pro něj. Jestli to nezachrání druhý díl, jdu od toho. ()

5tipes

Nejhorší Pachlův projekt. Mimořádně nudný a opravdu velmi rychle spíchnutý seriál, na kterém je ta horká jehla opravdu vidět. Stačí se jen podívat na první dialogy v kanceláři Krobota. Skoro mám pocit, že je to natočeno na první dobrou. ()

Cacorka_eliz

Možnost být u koryta, je zrádné. Pachl nenasytně točí, v tomto případě asi jen proto, aby točil. Tohle opravdu není dobře napsaný, ani natočený seriál. Je na tom vidět spoustu nedostatků, ale hlavně to není příběhově vůbec záživné. Ani už ten Krobot mě nebavil. Ale zatím se Pachlovi dost věcí podařilo, takže je možné mu odpustit. Většina svému úspěchu a otevřeným možnostem podlehne. Je také zajímavé, že Pavlíčkova hudba k Volze byla celkem dobrá a v tomto seriálu je to jen "užívání si penízků ze státního rozpočtu". ()

Benigni

Velmi slabý seriál, až mě to překvapilo. Spíchnuté horkou jehlou a rychlou kopírkou. Scénář, postavy, zápletky jsou už vlastně únavné, stejnostejné, nudné. Chtělo by to úplně jiná témata a jiná prostředí. ()