Antonia Guerrerová, ktorú priatelia i rodina volajú Kachorra, je vo väzení. Bola obvinená z vraždy. Pri prevoze do väzenia sa policajný voz zrazil s taxíkom. Vodiči aj posádky oboch vozidiel boli ťažko zranení, iba Kachorre sa ako zázrakom nič nestalo. V taxíku sa viezla Rosario Achávalová, ktorá mala nastúpiť ako vychovávateľka v rodine Bruna Moraviu. Kachorra si zobrala doklady, odporúčania i všetky veci Rosario a napriek tomu, že je o desať rokov mladšia a nemá s výchovou detí nijaké skúsenosti - naopak, aj jej by sa zišlo pár lekcií slušného správania - sa rozhodne nastúpiť u Moraviovcov namiesto ťažko zranenej Rosario, prirodzene, nie ako Antonia Guerrerová, ale ako Rosario Achávalová. Medzitým polícia bezvýsledne pátra po zmiznutej väzenkyni... (STV)

LadyEsik

Je vtipné sledovat samé Odpad!. K seriálu nemám říct jaké pozitivum, ale sledovala jsem ho jako menší a nevzpomínám na něj špatně. Vždycky záleží na věku, v jakém daný film, seriál, pohádku vidíte, na tom, jak si to přeberete a jestli si z toho snažíte něco vzít, nebo k jakým jiným účelům využijete sledování daných snímků, a pak na neposledním místě hraje roli nostalgie, prostředí a situace, ve kterém seriál vidíte atd. Vše hraje roli :) ()

Zetwenka

S Natalii Oreirio jsem viděla telenovelu Divoký anděl, tak jsem koukla i na její další počin.Toto je přímo komediální telenovela - neb vážnější okamžiky tam nejsou a když už se objeví - nedostatek financí, útěk před zákonem, tak je vtip přebije. Bohužel mé očekávaní telenovela zklamala, dost nepravděpodobné situace , opakovaní  a natahování celkem jednoduché linky. Uteče z vězení a dostane místo chůvy (pravá ztratí paměť) dvou dětí Josefiny a Lautára i jejich staršího bratra Bruna -zaměstnavatel . Také ta romantika mezi Kachorou a Brunem mi nepřišla výrazná. To ověření jejich slov, změna jména, doporučení a ji samotné- ne. Ona se angažuje a dělá pro děti ze sirotčince, aby jim pomohla ho udržet a získat peníze na provoz.. Samotní tvůrci asi pak pospíchali na závěr, protože bylo pár věci nedořešen a přešlo se bez jejich dokončení. Např. vztah mezi Josefinou a chlapcem ze sirotčince atd. I celkově lepší závěr by neškodil. Takže nakonec jen za píseň - ta se povedla a legrácky 1 hvězdička. Jinak ne. Počet dílu 150 Viděno: 150/150 ()

Dantte..

Sorry Natalko, ale v této telenovele mi chyběl Facundo Arana. Neměla takový náboj jako Divoký Anděl, hold chyběla tomu ta jiskra. Slabých 40 % ()

Ronee

To čo toľko odpadov? :-) Mne sa páčil účes Natalie Oreiro, ale o čom tá telenovela vlastne bola, tak celkom neviem. Lebo to malo dosť veľa častí, myslím. A nevidela som všetky. Ale niektoré scény mám ešte živo v pamäti. Ako napr. odhalenie v kúpeľni, vetu: "Chceš sa so mnou milovať?" a podobné fragmenty. ()

Megynka

Pokud chtěla Kachorra nahradit Divokého anděla, fakt se jí to moc nepovedlo ... Ale kdo telenovely nemá rád, neměl by je vůbec hodnotit ... protože je jasné, že takového člověka nikdy nenadchnou. ()

Ethano odpad!

Nikdy bych takovou hovadinu nesledoval, ale bohužel spolubydlící se na to dívá každý den, takže já už mám "odposloucháno" asi 50 dílů. Naprosto nechápu, jak se na to může někdo dobrovolně ! dívat, protože já bych dal cokoliv za to, abych tuhle blbost už nikdy neviděl! Tahle stupidita poškozuje dobré jméno odpadu! ()

lee.loo

Nemůžu si pomoct, ale v tý holce ten komediální talent prostě je. A v rámc ižánru telenovely to zas tak děsivý dílo není. ()