Antonia Guerrerová, ktorú priatelia i rodina volajú Kachorra, je vo väzení. Bola obvinená z vraždy. Pri prevoze do väzenia sa policajný voz zrazil s taxíkom. Vodiči aj posádky oboch vozidiel boli ťažko zranení, iba Kachorre sa ako zázrakom nič nestalo. V taxíku sa viezla Rosario Achávalová, ktorá mala nastúpiť ako vychovávateľka v rodine Bruna Moraviu. Kachorra si zobrala doklady, odporúčania i všetky veci Rosario a napriek tomu, že je o desať rokov mladšia a nemá s výchovou detí nijaké skúsenosti - naopak, aj jej by sa zišlo pár lekcií slušného správania - sa rozhodne nastúpiť u Moraviovcov namiesto ťažko zranenej Rosario, prirodzene, nie ako Antonia Guerrerová, ale ako Rosario Achávalová. Medzitým polícia bezvýsledne pátra po zmiznutej väzenkyni... (STV)

Ilicka

Fascinují mě útěky z vězení jakékoli povahy. To, že uprchlá trestankyně přebarví vlasy na rudo a kecá s pruhovanou ponožkou je nežádoucí efekt. A ta první epizoda, kdy Antonia prchá nebyla zase tak špatná. Ty další na tom byly hůř a ke konci jsem už jen doufala, že jí ta zlá policajtka zabije. (To jsem ještě neznala formáty typu Scofielda a Bellicka.) ()

Agatha odpad!

Když v televizi vysílali s prominutím tuhle slátaninu, tak jsem šel radši dělat úkoly. To myslím mluví za vše... ()

moviesfan

Nic proti, budu za blázna, ale tohle se mi líbilo. Pobavil jsem se. Stejně si myslím, že většina lidí hodnotí rovnou odpadem! aby nevybočovali. Nechápu. ()

Marek1991 odpad!

Veľa dielov ešte nerobí kvalitu. Telenovely stavajú najmä na tom, že tie príbehy ľudí zaujmú a potom to už sledujú pravidelne, často len zo zvyku, no toto je až neuveriteľne umelá a nedôveryhodná telenovela. Dialógy pre mňa niečo otrasné, toto ozaj nie. ()

zdepapepa odpad!

Fascinuje mě Oskar, že tomu v zástupu odpadů dal jednu hvězdičku. Natalia Oreiro v ještě horší telenovele než byl Divoký Anděl jednoznačně ukazuje, buď jaký šílený vkus má na role, do kterých se vrtne anebo na ně má jen šílenou smůlu. Tak či onak opět vzniknul odpad, který bych ani do stok nelil, jak je hnusný a nekoukatelný. Osobně mě spíš fascinuje, že něco takového jsou lidé schopni natočit 150 třičtvrtěhodinových dílů. Nad tím zůstává rozum stát. I to je ale nic v poměru s velikány typu Dynastie, Dalas nebo Tak jde čas, ale to je jiná kapitola. ()

IllIlIlIIl odpad!

Ubohá, bohužel trapná, prostoduchá, čitelná a naivní telenovela. Co více dodávat? To jedno ,,kouzelné,, slovíčko hovoří za vše - telenovela! ()

L_O_U_S odpad!

Z tohohle seriálu se mi vždycky zvedal žaludek, a to především kvůli šílené Natalii Oreiro. Tohle by měli pouštět v USA místo trestu smrti. (228.) ()

Eldrick odpad!

Naprostá p-čovina! Nechápu, jak si někdo touhle žumpou může vymývat mozek. Teda vlastně chápu, ty lidi asi musej bejt bez něj. ()

HappySmile

Nějakou tu telenovelu svého času sledoval asi každý, když toho byla plná televize. Ovšem myslím, že tahle jediná za něco stála. Ano přiznám se, že jsem ji sledovala a že se mi líbila. Nebylo to totiž jenom ten miluje tu a ta miluje toho, ale taky dost dobrá prdlá komedie! ()