Antonia Guerrerová, ktorú priatelia i rodina volajú Kachorra, je vo väzení. Bola obvinená z vraždy. Pri prevoze do väzenia sa policajný voz zrazil s taxíkom. Vodiči aj posádky oboch vozidiel boli ťažko zranení, iba Kachorre sa ako zázrakom nič nestalo. V taxíku sa viezla Rosario Achávalová, ktorá mala nastúpiť ako vychovávateľka v rodine Bruna Moraviu. Kachorra si zobrala doklady, odporúčania i všetky veci Rosario a napriek tomu, že je o desať rokov mladšia a nemá s výchovou detí nijaké skúsenosti - naopak, aj jej by sa zišlo pár lekcií slušného správania - sa rozhodne nastúpiť u Moraviovcov namiesto ťažko zranenej Rosario, prirodzene, nie ako Antonia Guerrerová, ale ako Rosario Achávalová. Medzitým polícia bezvýsledne pátra po zmiznutej väzenkyni... (STV)

Lima odpad!

"Natalie, měla bys vědět, že Roberto tě tajně miluje." - "Roberto? Ten přece miluje Marisu." - "Ne, ne. Marisu miluje Gustavo." - "Opravdu? A já myslela, že Gustavo miluje Leticii." - "Ne, Leticia miluje Javiera. Ale Javier přitom chodí s jinou. Prý s Elenou." - "Jseš si jistá? Elena se s ním přeci rozešla." - "Fakt? Ale říkala mi, že ho pořád tajně miluje." - "To nechápu. Jeho bych milovat nemohla....A co Nikola? Pořád miluje Fabia?" - "Ne, jeho už ne. Ona miluje Rafaela." - "Rafaela? Ten přeci chodil s Beatriz." - "Hmmm. A já slyšela, že teď chodí s Laurou." - "To určitě ne, ta teď chodí s Víctorem." - "Cože? Víctor už nechodí se Sylviou?" - "Ne, ta ho už nemiluje. Zamilovala se do Salvadora." - "Salvador je nechutnej. Nechápu, jak mohl opustit Rebeku." - "S Rebekou teď chodí Dário. Rebeka ho miluje, přestala milovat Franca, protoře Franco jí nemiloval a miloval Esmeraldu." - "Esmeralda je kráva. Ještě horší, než María. Ta huse teď chodí s Caetanem, protože se rozešla s Hernánem." - "A víš, že ten teď chodí s Thalií? I když jsem si myslela, že chodí s Annou Marií." - "Ale ta přece miluje Josého. To já už vím dávno" - "Hmmm. José je hezkej. Děsně se líbí Victorii, i když ta teď chodí s Máriem." - "Mario už nemiluje Grecii?" - "Ne, s ní.......".......AAAAAARRRRRRGGGGGGHHHHHH!!!!!!....Co blneš?........PRÁSK! BUM! TŘÍSK!..........KRETÉNE! ROZBIL SI TELEVIZI!!!! ()

gouryella odpad!

Divoký anděl byla sice naprostá kravina, ale těch pár dílů co jsem viděl mě aspoň občas rozesmálo, ovšem toto je naprostý odpad TV zábavy. ()

Renton odpad!

Scénář: Gustavo Barrios, Diana Segovia .. Po úděsné sérii Divoký anděl si asi Natalia Oreiro a další "tvůrci" řekli, že (postarší televizní) divák snese opravdu všechno a stvořili Ženu na útěku. Opravdu považuji za nutné říct k tomu jen tohle: pokud nemusíte, nedívejte se! Tenhle plod si vážně zaslouží jen 0%. ()

Tom Riddle

Kachorra je moje oblíbená telenovela, ehm... Vedle Vypůjčených životů asi ta nejlepší. Proč? Protože trhlá Kachorra byla pro hlášky Natálky Oreiro půdou ještě výživnější, než chlapecká Cholito z Divokého anděla. Mnohem víc než klasickou pomalou nudnou telenovelou s hromadou splývajících postav a směšných záporáků to byla nefalšovaná komedie. Hodně naivní, a kýčovitě romantická, ale prostě lepší. Vždyť si vzpomeňme na ty hrůzy jako Cassandra, Divoká kočka, nebo Má tlustá Valentýna. To byl teprve koncentrovaný děs. Kachorra je jen docela milá taškařice, která víc než cokoli jiného docela efektivně zabíjela čas. Tři hvězdy jsou přehnané, ale to odpad taky. Mimochodem, uchvacuje mě "nosák" Evy Horké, která dabovala Patricii (Jazmín Stuart :o) ()

Zíza

Škoda, že nevim, jak to dopadlo... ;) EDIT.: 22.4.2019 - jsem to tedy dokoukala. Ono je to tak choré, až se člověk prostě musí koukat. Nejhorší na tom bylo, že se všechny „hlavní“ zápletky (asi z těch 150, co to má) vyřešily v jednom díle. Na to, že měli prostor 150 dílů, je to fakt škoda a hrozně špatně. Jinak je to klasická, uřvaná, ztřeštěná telenovela, kde podle mě chce každý hoblovat každého. ()

Rex Mundi odpad!

NO, ak ste sa dostali až k môjmu komentáru, tak sa ešte zľahka kuknite na komentár užívateľa Lima....tak...a teraz: okrem toho, že s Limom súhlasím, tento výstižný "popis" všetkých telenoviel mi silne pripomína fúru iných grcných amerických tínedžerských seriálov (v rámci pudu sebazáchovy som síce nepozerávala, ale z počutia viem), ktoré naša mládež žrala (žerie?) aj s navijakom a v ktorých po troch sériách už spal v rámci partie každý s každým a po chvíli hľadania partnerov mimo obvyklého teritória sa len otočí nové kolo...a taký seriál tu má 41% (Beverly Hills 90210). Tak prečo sa tak čudujeme (ja sa už hádam ani čudujem, ach), že sa tu nájdu tisíce starších žien a dôchodkýň, ktoré žerú telenovely? Pre nich sú telenovely teraz tým, čím boli pre mnohých s vás po revolúcii BH 90210 a podobné šity (bohužiaľ si na iné nespomeniem, ale hádam môžem BH brať ako vlajkovú loď). Takže nemá aj z vás, narodených v rokoch sedemdesiatych, niekto v skrini kostlivca? (napr. v podobe bozkami ošúchaného plagátu Jasona Priestleyho:-))) ()

MM_Ramone odpad!

"Kachorra". Kačora, Kačora. Ty sprostá Káčora! Táto nekonečná, zhovadilá, argentínska telenovela nemá ani len poriadne meno pre hlavnú hrdinku. Kachorra? Tak by som ani kravu, starú dojnicu, nepomenoval. No a to ostatné tiež nestojí ani za reč. Scenár je neobyčajne hlúpa zlátanina a o nejakých hereckých výkonoch sa ani hovoriť nedá. To čo tam tí úbožiaci predvádzajú je totálny herecký primitivizmus. Navyše predtaviteľka titulnej postavy, Urugvajka Natalia Oreiro, mi je tak protivne, špinavo nesympatická, že by som ju najradšej zakopal niekde do hnoja. Táto juhoamerická telenovela sa dá ohodnotiť jedine ako odpad! ()

MMR

Ačkoliv jsem si vědom faktu, že je to telenovela, tak moje hodnocení je více než nadprůměrné. Vysvětlení je jednoduché. Kdysi o prázdninách jsem byl u babičky, a ta koukala na všechno možný. A zrovna běžel první díl tohodle a on mě zaujal. Tenkrát jsem viděl jen pár dílů, ale asi před rokem a půl jsem stáhnul všechny díly a podíval se na celý seriál. Je tam sice mnoho klišé, ale na druhou stranu musím říct, že jsem se docela dost nasmál. Navíc Natalia je tam neuvěřitelně sexy. ()

lesumir odpad!

ja uz nevim, co psat k temhle debilnim serialum/telenovelam... jo, zase dalsi filmarska bomba v podani te nejlepsi a nejuzasnejsi herecky Natalie Oreiro. ()

paascha odpad!

Typický zástupce TV produkce, které se mi zatím dařilo vyhýbat. I když jistou zkušenost s českou mutací těchto intelektuálských pořadů už také mám:-))) Good comment: Lima:-)))) ()

Cappuccino

Žiadna telenovela nie je pravdepodobne dostačujúca aby s ňou boli hodnotiaci užívatelia serveru CSFD.cz spokojní. Tým ich neodsudzujem, pretože ja sám nemám telenovely príliš v láske. Kachorra však nie je jedna z tých, ako píše Lima. Žiadne “ten miluje ju, ona jeho, on ju, ona jeho, a on zase hentú “. Jorge Montero zadal líniu hlavných charakterov, ktoré vás dokážu emocionálne chytiť za srdce a po (krátkom) čaše si ich ľahko obľúbite. Nečakajte však žiadnu telenovelu plnú “divokej lásky” ako s veľkou obľubou opisuje TV JOJ, TV Markíza a ostatne komerčiny. Skrátka nápaditá hovadinka, ale takú aká je si ju zamilujete spolu s rozkošnou Natalio Oreiro. Bodka. ()

Kothy odpad!

To snad ne. Natalia Oreiro je sice kost, ale jinak se na téhle argentinské telenovele nedá opravdu nic pochválit... ()

Slartibarkfast odpad!

Jo.. tak tohle mučení mne sralo dost často, anžto to byla velice oblíbená záležitost mojí babičky, ke které jsem bohužel chodil na oběd skoro každý den ve stejnou dobu a pokaždé měla zapnutý tento škvár, po kterém mne skoro vždy chuť přešla. Natalia Oreiro je pro mne synonymum neherectví. Když slyším slovo telenovela, vždycky se osypu a začnu tiše dávit. 5% ()