Antonia Guerrerová, ktorú priatelia i rodina volajú Kachorra, je vo väzení. Bola obvinená z vraždy. Pri prevoze do väzenia sa policajný voz zrazil s taxíkom. Vodiči aj posádky oboch vozidiel boli ťažko zranení, iba Kachorre sa ako zázrakom nič nestalo. V taxíku sa viezla Rosario Achávalová, ktorá mala nastúpiť ako vychovávateľka v rodine Bruna Moraviu. Kachorra si zobrala doklady, odporúčania i všetky veci Rosario a napriek tomu, že je o desať rokov mladšia a nemá s výchovou detí nijaké skúsenosti - naopak, aj jej by sa zišlo pár lekcií slušného správania - sa rozhodne nastúpiť u Moraviovcov namiesto ťažko zranenej Rosario, prirodzene, nie ako Antonia Guerrerová, ale ako Rosario Achávalová. Medzitým polícia bezvýsledne pátra po zmiznutej väzenkyni... (STV)

Sasulka3

I kdyz je to odpad, tak proste byly casy, kdy telenovely letely...A za me uplne jina, odlisna a originalni telenovela. Samozrejme klasika, kdy do 500 dilu daji, ze sedva zamiluji a nemuzou si k sobe najit cestu :) ()

Mata84

Skvela Natalia Oreiro, celkom vtipna telenovela, ale zdaleka nedosahuje uroven Divokeho anjela ani Ran z lasky. Chyba mi tam moj oblubeny Facundo Arana :-D ()

MartyMcFly89 odpad!

Kačora, Milagros, Divoký anděl, není to jedno ? Všechno je to blbost. A proč ? Protože je to vše na jeden a ten samý způsob, je to jako výrobní linka, opravdu pásová výroba kravin, které nabízejí pořád to samé, stupidní zápletky, smích nováčků, úsměv těch otřelejších a pozornost těch na televizi závislých. ()

viruscrack odpad!

Tak Natalii jsem si užil, jako mladej v Milagros, který se mi ve srovnání s tímto seriálem líbil mnohem více. Docela se divím, proč produkce vůbec odkývla takový scénář a o to víc se divím, že režisér neviděl ten šílený výkon. Tohle se podle mě ani nemělo dostat do televize. ()

Black_doll

Nemůžu jinak, na téhle telenovele jsem ujížděla jako malá... i když vím, že je to kravina na entou, každý jsme v dětství měli jinou úchylku, ne ? :-) ()

Eridan

No, kdyz clovek vidi par dilu, tak musi uznat, ze to aspon dava obcas smysl. Taky Natalii velmi slusive (no vlastne spis "malo" :-) oblekaji a ty cerveny vlasy jsou vitana zmena. Aspon ze to nema tisice dilu, jako Tak jde cas a podobny. Davam jeden a pul :-) ()

Lussia

Ja som mala Kachorru rada, na rozdiel od ostatných preafektovaných telenoviel, táto ponúkala aspoň zábavu a kvalitnú herečku v hlavnej úlohe. ()

janeys

Ano, není to pecková filmařina ani dechberoucí příběh, ale... Tahle telenovela mě baví! - Nehraje si na vážnou a kvalitní. Naopak. Je vtipná, bláznivá, barevná, veselá... trochu až recesivní bych řekla. Já se bavím a odreaguji se:-) A teta Bernarda nemá chybu;-) ()

Neckys

Já nevim jak vy, ale já jsem tenhle seriál na základce zbožnovala a když si to vezmu zpětně, tak to neni rozhodně odpad... za odpad považu Tisic a jedna noc apod. Natalie je zábavná, takže bych se na to koukla i teď po letech (ale asi bych to tolik nehltala, jako dřív). Člověk musí vzít v potaz to, že to opravdu je telenovela. Toť můj názor:-) ()

wdc

Velmi dobrá telenovela. Hlavně protože jsou herci přirození a je to takové lidské a zábavné. Divokého anděla jsem snášel, ale toto mě baví a i zlepšuje náladu. Mimo jiné protože Natalia Oreiro tu fakt hraje a není to malá puberťačka jako v Andělovi. Samozřejmě že jsou tu otřepané fráze a situace, které nejsou uvěřitelné ale v tomto seriálu mě obvykle pobaví jak je herci zahrají. V jiných telenovelách, zvláště jihoamerických působí někdy herci ledabyle, nudně, ale tady to docela odsejpá, je to fajn a funguje to. Myslím si, že je lepší sledovat tuto telenovelu ve slovenském dabingu, který se povedl. Děkuji. ()

aronofsky odpad!

Mám pocit, že jsem pár dílů viděl, ale jist si tím samozřejmě být nemůžu. Všechny ty argentinské telenovely s Natálkou mi nějak splývají v jednu. ()

Phoeniyx odpad!

Po zhlédnutí asi 6 dílů jsem to už nemohl vydržet a chtěl jsem rozmlátit televizi tak hrozný to je! Ani Natálka to nezachránila! ()