Patrick Bergin jako slavný zbojník Robin Hood úspěšně uniká všem pokusům o dopadení. A když pozná svéhlavou odvážnou dívku Umu Thurman, ve hře je i láska... (oficiálny text distribútora)

hyde1987

Jsem asi malinko na hlavu (dle mainstreamového názoru, ale to mě už nijak nepřekvapuje...:)), ale tahle o dost komornější verze slavné zbojnické legendy je mi daleko blíže než velkofilm s Kevinem Kostějem. Je to pro mě prostě daleko atmosféričtější, i když úspornější. Asi jsem vyšinutý, ale pro mě jasných 5 nejen kvůli vzpomínkám, nýbrž i kvůli tomu, že Ir Patrick Bergin vypadá 100x víc jako Robin Hood než Costner a taky kvůli tomu, že je to historicky přijatelnější než Holywoodská verze. A Uma jako vždy k sežrání :-)) ()

JanniV

Nebudu nespravedlivý. On to vážně není špatný film, když odmyslím tu televizní produkci, tak si to z mýho pohledu ty 4* zaslouží - jako televizní film. ()

Redyx1 odpad!

Co k tomu dodat,je to trapná fraška natočená s otřesnými herci,kteří spolu s režií chtěji kopírovat původni filmy,ale výsledkem je Béčkový propadák,ktery je spíš k pláči. ()