Grimcutty

• USA Grimcutty

Tínedžerka z prímestskej časti a jej malý brat musia zastaviť desivé internetové meme, ktoré ožilo vďaka hystérii ich rodičov. (Disney+)

Flopik

Ak sa o vás rodičia prehnane boja a často sú kvôli  niečomu na vás naštvaní, ukáže sa Grimcutty a zabije vás. Ja  takéto horory kde sa ukáže nejaká príšera celkom môžem. Grim vyzerá celkom fajn a je tam pomerne často. Na jednu stranu je to dobré, na druhú to trošku stratí to čaro. Pozerá sa nato dobre, plynie to rýchlo a má to celkom zaujímavý nápad. Finále nevýrazné a celkovo tam nie je nič, čo by vás nejako nadchlo. Na druhú stranu som videl omnoho horšie kúsky a Grim s prehľadom na 3* stačí. PS: Konečne horor/film, ktorý poukazuje aj nato, že prehnaná starosť rodičov škodí. ()

Aurus

6/10. Za mě jde o docela povedený originální horor který ai si zaslouží tak 60% a ne 40%. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tento film má povedenou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Doporučuji. ()

fixaman

Dobrý horory mají na ČSFD vždycky nízký hodnocení a Grimcutty není výjimkou. Naprosto pohodovej horor, ve kterým všechno funguje jak má. Dal bych tak 70 %, ale zaslouží si to o kapku víc vzhledem k těm nesmyslným hodnocením tady. ()

helraiser

Nápad super, opravdu velký potencionál, ale po hříchu nevyužit i když sem tam to atmosféru mělo fajn, ale celkově to prostě není ono. Navíc bubák vypadal opravdu strašně, to se tedy ani trochu nepovedlo. ()

Daiker

Zklamání, trapárna ...... Bubákovina je moje nejoblíbenější téma u hororů, ale film se nepovedl..... Téma internetové výzvy a monstra se hodí do dnešní doby, ale zpracování je odbyté, laciné ....... Herci divní, asi vybraní z ulice, celkově to působí amatérsky...... Jediné co je na filmu zajímavé je maska monstra...... Po dlouhé době špatný film, horor od HULU ()

SilentMemory

Si robia srandu XD wau , tie herecké výkony a to ,,prirodzené" ohrýzanie nechtov. Mali to tam dať ešte desaťkrát. Myšlienka dobrá. Dokázali by ste sa vy otrhnúť od vášho mobilu, ktorý je dnes vlastne upřednostňována forma komunikácie, ktorá vám umožní niekoho skontaktovať a stretnúť sa?! Zároveň je to istota bezpečia, že keď potrebujeme, zavoláme si pomoc a nájdeme všetko čo potrebujeme. Vo filme poukázali na to, že je to tak veľkou súčasťou života najmä mladých, že sa vytratila vzájomná komunikácia paradoxne (keďže to malo zlepšiť a pomôcť v komunikácii) a iba to prehlbuje strachy v rodinách. Samozrejme tak ako všetko aj technológia sa s mierou dá použiť dobre alebo zle. Ale myslím, že tento film na takéto zistenie nepotrebujeme. Docela bizár ()

xxmurphyxx odpad!

Baba behá po vonku a vyšiluje z toho, že jej starí zhabali mobil. Do toho sa jej zjavuje gumený Jackson a núti ju orezávať sa nožom. Zvyšný komparz tvoria podobní mentálni akrobati s hubou plnou hlášok o fašizme. Aká generácia, taký horor. Jebať. ()

Sebule

Hvězdička pouze za tu relativně kreativní stránku, kdy tohoto krasavce živí hysterie rodičů. Jinak bída, film, který si říká horor, ale má od toho daleko, to jsem se možná bál více u čarodějnického dílu Simpsonů než u tohohle. Herci se snažili, ale moc se to nevyvedlo, taky absolutně nechápu to zavedení asmr do toho filmu, nemělo to absolutně žádný význam. Možná kdyby ten film byl sestaven úplně jinak, mohlo to být o něco lepší, co už no... ()

Bossi123

Od tohoto snímku jsem rozhodně očekával více. Zápletka je sice zajímavá, dalo by se říci, že i docela nadčasová, věřím, že kvůli různým výzvám na internetu jsou někteří lidé schopní udělat hrozné věci, ať je jakákoli doba, ale postrádalo to pro mě velmi důležitou dynamiku. V podstatě se dějová linka celou dobu točila kolem vyšilujících rodičů, kvůli kterým pak zajisté vyšiloval nejeden divák mnou počínaje. To je vlastně vše k ději. Sledujeme pár rodin, kde se to zvrtlo, ale nic zajímavého se tam nedělo. Další věc jsou pak ti rodiče hlavní hrdinky, kteří mi málem způsobili infarkt svou arogancí, namyšleností a pocitem, že oni vědí všechno nejlépe. Hlavně pak otec byl strašně zbytečně agresivní. Tvůrci mě tím hodně naštvali, stačilo jen, aby byl otec trochu menší zmetek a bylo by. Scénáristicky to také nebylo nejlepší. Jediné, co mě nadchlo skutečně na 100%, bylo monstrum. Chyběly mi i lekačky. ()

brasek odpad!

Ľudia hádam už stratili súdnosť! Úplne celé zle, herecky fraška, monštrum ako z rozprávky. Biedna, bieda a ešte raz bieda bez atmosféry. ()

ricmont

I jedna věc dokáže zkazit celý film. Grimcutty by snad byl i průměrný horor se zajímavým nápadem. Kdyby hlavní postava nebyla od první chvíle nesympatická tak moc že jsem začal ústřednímu zlu fandit ať jí dostane. Tato slečna je tak otravná že jsem si užíval každou chvíli kdy nebyla na scéně. Ovšem ani vedlejší postavy nebyly žádná výhra a z celého filmu jsem dokázal fandit jen dvěma postavám které na víc mají minimum prostoru. Samotné monstrum funguje relativně dobře když se objeví na scéně. Ale záběry kde nahání své oběti jsou už vyloženě směšné. ()

david141474

Tento film nebyl vůbec špatnej! Tohle je jeden z filmů, kterej kritici nenávidí, ale já miluju. A Grimcutty je jeden z těch filmů. Děj zajímavej. Soundtrack nic moc, až hrůza. Postavy solidní. Záporák velmi solidní. CGI nic moc. Finále zajímavý. Finální střet byl už něco horší. Rodiče hlavní postavy byly hodně šílení, nakonec se přece jenom uklidní. Není to vůbec špatnej film. 8,5/10, Inu je to celkem solidní horor. ()

Pan.Antonin

Tohle se mi překvapivě líbilo. Zajímavý námět, jehož zpracování mělo chvílema velmi slušnou strašidelnou atmosféru a i dobré tempo. I samotný Grimcutty se mi na rozdíl od jiných uživatelů taky celkem líbil. Jeho lehká grotesknost, vytvořená jeho velkou hlavou s zubatým úsměvem a nepřirozeným tělem, skvěle zapadla do tónu snímku a i on sám chvílema působil mrazivě. Chtělo by to ale lepší finále. Silné tři hvězdy. ()

obedovapauza

Dobrý nápad v nešťastném provedení. Novodobý horor založený na základě děsivého meme, které se šíří jak mezi mládeží, tak i výstražně mezi rodiči. Po jeho zhlédnutí totiž začnou děti děsivou postavu z obrázku vídat i ve skutečnosti, dospělí však ne. Proč je tomu tak? Děsivá postava z memu jménem Grimcutty dětičky ovšem jenom nesleduje, ale postupem času začne jednotlivce i napadat a řezat nožem (který vždy vytáhne neznámo kde). A jelikož rodiče Grimcutty nevidí, připisují řezance za sebepoškozování a nezvyklé chování na základě šíření děsivého obrázku je znepokojuje víc a víc. Děti pak nevědí, jestli se dřív dostat ze spárů přehnaně starostlivých rodičů, nebo děsivého Grimcutty. Tenhle horor zněl hodně dobře, ale jenom zněl. Grimcutty vypadá ošklivě, ale tím to asi hasne. Nedělá pořádně žádné zvuky, ani jeho pohyby vyloženě nenahání takovou hrůzu, jakou by měli. Prostě divná kostrbatá postava, která jen blbě kouká a občas přijde blíž s nožem v ruce. Líbila se mi atmosféra nedorozumění mezi dětmi a jejich rodiči, ale tvůrci z toho dle mého nevytěžili tolik, kolik reálně mohli. Nezkusíme druhý pokus? (by Kristýna) ()

TesterX

Hodne zamenitelna zalezitost s cimkoli jinym, byt postava bubaka je netradicne vtipne desiva. Najde se tu par funkcnich jumpscares, ale pruser je v zapletce, ktera je naprosto dementni a ve stopazi vyplnenou nudnou vatou o hovnu. ()