Rosnička Andrea probudí v moderátorce Radce nevoli, když komentuje dobu, kterou tráví maskérky jejím líčením. Napjatou atmosféru se snaží urovnat Radčin kolega Cyril, který věří, že všichni na pracovišti mohou být kamarádi. Jenže dámské rozbroje nejsou jedinou nepříjemností. Vedení tlačí kvůli klesající sledovanosti, což se Radka i Cyril snaží vyřešit každý po svém. Když dvě minuty před začátkem vysílání Andrea zjistí, že nemá ovladač na posunování obrázků o počasí, a produkční Alžběta nemůže najít prvního ranního hosta, mohlo by se zdát, že v plánovaném čase pořad nemůže nikdy začít. Opak je ale pravda, jen se zkrátka začne jinak, než se původně mělo. (Česká televize)

Peabody

jako sorry, ale vtipy o psích hovnech v kabelce mne fakt neoslovují. a posedmé Fleret je možná k smíchu v Brně, ale pochybuju, že i jinde. Uznávám, že je tam pár i jiných vtipů, některé i dobré BAMBUS NA ŠPILAS, ale ta primitivnost mi vadí. V dalších dílech se to mírně zlepšuje, ale autorova potřeba nadbytečných vulgarit mi není blízká. Svěrákovskosmoljakovské využití vulgarit mi nevadí.  Inspirace motivy The morning show je v pohodě, některí věci musí být stejné a rozhodně to není opsané. Herecky poměrně slušné ()

Marek.Handl

Nevadí mi sprostý slova. Ale třeba při venčení psa se to nehodilo vůbec. Pak scéna dole bez. Jako by se nic nedělo. Taky nehodící. Buď mě tento typ humoru neoslovil. Nebo už jsem starej ve 33letech. Za mě dvě hvězdy ()

IGATY

No. Onehdá nějaký klasik řekl: "Jsou pořady dobré, špatné....a ty z Brna". Zatím mu bohužel musím přitakat. Dám jednu hvězdu a běda vám, jestli se mi to dál nebude libit. ()

Ficka_CZ

Asi jsem to nepochopil, nebo si nedal ranní dávku kokeše, ale mám z toho smíšené pocity. Honza Kolařík - SUPER. Mucha začíná, takže k ní jsem benevolentní, ale zbytek je prostě bída. Zápletka s Pavlicou celkem šla, ale zbytek scénáře napsal Prušinovský asi sjetej.  Hovno v kabelce a týpek v maskérně s bambulí v luftu tak nějak symbolizují Brno, nebo je to nějaký dada? ()

Generi odpad!

Čirá katastrofa, abych celý díl slyšela o sraní, hemoroidech, prcání, vlhnutí, menstruaci - to je fakt pořad pro úchyly, k nimž bych nechtěla nikdy patřit ()