Rosnička Andrea probudí v moderátorce Radce nevoli, když komentuje dobu, kterou tráví maskérky jejím líčením. Napjatou atmosféru se snaží urovnat Radčin kolega Cyril, který věří, že všichni na pracovišti mohou být kamarádi. Jenže dámské rozbroje nejsou jedinou nepříjemností. Vedení tlačí kvůli klesající sledovanosti, což se Radka i Cyril snaží vyřešit každý po svém. Když dvě minuty před začátkem vysílání Andrea zjistí, že nemá ovladač na posunování obrázků o počasí, a produkční Alžběta nemůže najít prvního ranního hosta, mohlo by se zdát, že v plánovaném čase pořad nemůže nikdy začít. Opak je ale pravda, jen se zkrátka začne jinak, než se původně mělo. (Česká televize)

Chudobka

Divím se tomu nízkému hodnocení. Tento díl jsem viděla v ivysílání třikrát a ohromně jsem se bavila. Janu Kolaříkovi role sedne, ostatní herci taky potěšili, Pavlica je můj oblíbenec, líbila se mi i Žalmanova píseň v úvodu a závěru epizody. Na Dobré ráno z Brna se dívám už několik let, Soňa s Ondrou jsou výborní moderátoři a já doufám, že se taky pobavili. ()

Fifer

První díl se povedl. Nejvíc asi fungoval linka s Pavlicou, chlastem a jak si ho všichni pletli. To bylo dobře napsané. Mucha překvapila, že svoji roli zvládla obstojně. Netvrdím, že je to bomba roku, ale pobavilo. Těším se na další díl. ()

Brtniik

Obvykle jsem statečnější, ale toto jsem vydržel sledovat nanejvýš čtvrt hodinu jelikož se mi to jevilo jako totální krávovina. Tento humor mi prostě hrubě nesedí. Už se na to dívat nebudu. ()

Olík

Trochu jsem měl poslední roky se scénáři Jana Prušinovského problém a ani všeobecně kladně přijatý MOST! na tom moc nezměnil. Po zhlédnutí první epizody nového „ranního“ seriálu jsem nabyl pocitu, že by naše vztahy mohly být opět narovnány…..i když neradno počítat Muchy před zavěšením mucholapky. PS: pan Pavlica vynikající. ()

feryk

První díl byl zatím o hovně a to doslova. :) Zatím je to takové polovičaté, na jednu stranu fekální humor a na druhou stranu všichni mluví jak z intelektuální kavárny, je to moc strojené, chtělo by to přirozenější projev. Uvidíme po druhém dílu, jestli to bude mít šanci. ()

Razzor_82

"Tady smrdí hovno?" Tahle věta za mě vystihuje děj první epizody nového seriálu. Slabé seznámení s postavami a trapný humor. Přehrávání (ne)herců je do očí bijící. Tupý scénář, který je naprosto o tom hovně. Průša je úchyl! 3/10 ()

TomasRichtr

Tyjo, kdo by to byl řekl, že Prušinovský je schopný natočit tak nevtipný cringefest. Kolem seriálu byl takový hype, že od toho člověk očekával minimálně další Most, a pak dostane tohle hovno v kabelce. Herecký výkony v hlavních rolích (kromě Kolaříka) naprosto příšerný. Tak papundeklový herectví člověk nevidí ani v Ulici. Jen nevím, jestli to je špatným režijním vedením nebo ti herci jsou fakt tak marní. (Naopak Hauser, Hochman nebo Vaculík jsou ve vedlejších rolích fajn.) Přitom tak skvělý námět to je, ale příběh je úplně o hovně (doslova), usmál jsem se u toho možná jednou, protože humor o nahých chlapech, prcání a exkrementech je podle mě dávno passé. Ale i to by se dalo zvládnout, kdyby ty humory byly dobře vystavěné. To ale bohužel nejsou. Nejhorší věc Prušinovského od dob Františka děvkaře. Další šanci tomu už nejpíš nedám. ()

tančísvlky odpad!

Tvorcovia týchto "produktov" by sa mali pozrieť čo pridali na obrazovku. Je smutné toto prezentovať a  pošpinili tým "mužstvo" čo vytvára normálny program na čt2... Odpad je jediná možnosť. ()

Hawaj

To co se jinde dělá s nonšalancí, tak tady se fest zatlačilo na pilu až lítaj hovna. Asi aby to jó bylo k popukání hned od první minuty. Nevím jestli měl Honza Prušinovský strach, že divák nepozná že to má být komedie a ne Doktor z hor, ale výsledekem je přepálená křeč a místo chytrého vykreslení postav jen dost pekelný karikatury. Jedinej rejža Jan Kolařík to tam dával aspoň trochu důvěryhodně. To nevypadá jako, že by autor dokázal s nadhledem využít potenciálu zákulisí štábu televizních Dobrých rán, tak jak se to oficiálně prezentovalo, ale jen jako prvoplánová obytost na dané téma. Kecy o naladěnosti na "tento humor" a že to není pro každého, jsou jen omlouvačné bláboly. Téma dobré, výsledek katastrofa. Nuda v Brně. ()