Rosnička Andrea probudí v moderátorce Radce nevoli, když komentuje dobu, kterou tráví maskérky jejím líčením. Napjatou atmosféru se snaží urovnat Radčin kolega Cyril, který věří, že všichni na pracovišti mohou být kamarádi. Jenže dámské rozbroje nejsou jedinou nepříjemností. Vedení tlačí kvůli klesající sledovanosti, což se Radka i Cyril snaží vyřešit každý po svém. Když dvě minuty před začátkem vysílání Andrea zjistí, že nemá ovladač na posunování obrázků o počasí, a produkční Alžběta nemůže najít prvního ranního hosta, mohlo by se zdát, že v plánovaném čase pořad nemůže nikdy začít. Opak je ale pravda, jen se zkrátka začne jinak, než se původně mělo. (Česká televize)

Enšpígl

Mou pozornost seriál rozhodně získal. Zuzana Zlatohlávková mě přijde super, rozhovor s produkční nebo co to bylo mě rozesmál. Zatím bez problémů čtyři, pobaví to a rychle to skončí to přesně potřebuji. Jsem moc rád za neokoukané tváře. ()

Bebacek

Jakkoliv nemám problém s nekorektním humorem, ten, který je přítomný v novém seriálu Jana Prušinovského, je hodně za hranou. Překvapuje mě, že Česká televize v době krize a škrtů dovolila mířit do svých vlastních řad a devalvovat práci lidí, kteří každý den připravují ranní talk show. Nepochybně se dotýká realistických aspektů (podivínští hosté, stávkující maskérky), nicméně fatálně opomíjí zásadní roli scenáristů a dramaturgů pořadu, které, jako by ve světě veskrze trapných skečů pod vedením Jana Prušinovského neexistovali. ()

filmfanouch

Dobré ráno, Brno! již během svých prvních dvou epizod nakousne svůj obrovitý potenciál, do jisté míry připomene Zkázu Dejvického divadla, Prušinovský se ovšem přesto vydává krapet jiným směrem a vývoj tohoto seriálu bude rozhodně zajímavé sledovat. I proto, že se ukazuje, že Prušinovský bizarní a nosné figurky prostě tvořit umí a některé z nich ještě čekají na pořádnou příležitost v pozdějších dílech zazářit.... ()

Big Bear

Po včera viděné dvojce a četbě komentářů k jedničce jsem se rozhodl, že seroš nezatratím a úvodní díl ještě vyzkouším. A možná můj přístup nebyl až tak marný. Jednička je totiž opravdu výrazně lepší než druhý díl. Zatímco jiní hodnotí dvojku jako kvalitativní pokles vysoko nasazené laťky jedničkou, já mohu konstatovat, že po dost otřesné dvojce jsem se u prvního dílu občas i pousmál. Ovšem aby to byla komedie u které se člověk bude válet smíchy, to se bohužel zřejmě nedočkáme. Mám takovou zkušenost, že kde chybí nápady a inteligentní humor, je to o prdění, krkání a hovnech. Částečně to může i fungovat, protože i jak teď sleduji co se děje kolem voleb, části našeho vystrašeného národa, že má v žilách 5G čipy a bude mobilizace včetně žen do 70 let to bohužel k pobavení stačí.  Mně ne. Dávám za dva klouzky. * * ()

salahadin

Takže doporučuji na krevní transfúzi, skupina 0- a pořádný průtok, protože je to zatím strašlivě bezkrevný počin. Prušinovského rádoby furiantský humor nemám rád, tu a tam se zdvihl koutek, ale jinak nuda v Brně (hahaha - no tak, smějte se!). Chudák Pavlica aneb stokrát opakovaný vtip se nestává vtipem. Sympatická Zuzka Zlatohlávková, ta mi přišla jako jedná vtipná. Hovno v kabelce - měl jsem dojem, že máme už na víc co se týče humoru. Asi nee ()

Adam Bernau

Pušinovský a ČT studio Brno, to je mnohoslibná kombinace. Takže zatím zklamaní a dojem samoúčelnosti. Hlavní zápletka s psím hovnem v kabelce je, aspoň pro první díl, v němž se ještě neznáme s postavami, nesnesitelně blbá a Fleret v ústech každé postavy při seznamování s Pavlicou čím dál otravnější. Vše zachraňuje sám naslopaný Pavlica a dvojice mladých zvukařů. Nepochybujte o tom, že fakt, že část technického personálu zde představuje vyšší ligu kulturní úrovně než kreativní pracovníci, se zakládá na reálných pozorováních. Postavy i jejich herci se mi vesměs líbí, Mucha nezklamala a těším se, že v dalších dílech dostane víc prostoru. ()

honajz

Mno, myslel jsem, že se v dnešní době spíše bojuje proti stereotypům a stereotypnímu vidění, ale asi je to v některých intošských pražských kruzích dnes móda koukat stereotypně tu na vesničany, jindy lidi z odloučených lokalit, a samozřejmě na Brňáky. Připomíná mi to Trošku a jeho Kameňáky - nechybí snad jediný vtip o Brňácích. A ačkoliv je to celé vedené přes fekální humor (hovno, nahý chlap v maskérně), tak způsob humoru je výsostně intelektuální - asi jako když si v Comebacku Lexa s Ozzákem pustili motivační CD. Zajímavost: Muž, o kterém vypráví v zákulisí houbař během chvilky, kdy mu Pavlica krade slivovici, skutečně existoval - jmenoval se Václav Hálek, byl nadšeným houbařem a na houby skládal symfonie. ... Btw, že by v brněnském studiu nepoznali Pavlicu je asi uvěřitelné, jako že v pražském by nepoznali Kluse, takže tenhle fór se moc nepovedl, ()

topi

První díl solidně najel na kolej nekorektní frašky a jsem zvědav, jak se bude seriál dále vyvíjet. Myslím, že by mohl konkurovat třeba Dabing streetu, jen aby mu taky nedošel v polovině dech. Potěšilo obsazení herců z Divadla Husa na provázku. Jiří Pavlica to taky dobře rozparádil a já se těším na další kousek. ()

William_

Zatím teda hodně velká slabota a nenašel jsem zatím ani jeden moment, kdy bych se sám od sebe zasmál. Nejlepší věc je zatím úvodní a závěrečná píseň seriálu. Uvidíme co seriál nabídne a předvede v dalších epizodách.... ()

Remivsremi

Českou seriálovou scénu nesleduju a k této epizodě jsem se dostal zcela náhodně. Zarazilo mě, jaký styl prezentace má seriál vysílaný na ČT. Tohle bych čekal na kabelovce a ne v mainstreamu. Tolik fekálního humoru v jedné epizodě se zdál vážně dost za čárou. Některé momenty dokázaly pobavit (bezdomovec, pán režisér), ale z výsledku jsem spíše rozpačitý. ()

fabecc1222

Z prvního dílu jde na první dobrou cítit Prušinovského režisérská a tvůrčí ruka, a celkový styl seriálu dost připomíná Čtvrtou hvězdu. Kvalitou zatím ne, ale on i takový Trpaslík začínal pomaleji, a tady ten potenciál je minimálně stejně velký. Skupina bizarních postav, u kterých čekám, že se postupně budou dostávat do čím dál více bizarních situací. První díl tak spíš navnadí směrem k dalším dílům, humor je tak 50/50. Co jsem ale osobně moc nepobral, byli narážky na Pavlicu (proč chlast? proč Fleret?). ()

klukluka

Očekávání jsou nemalá. Most je Most, ale Brno je Brno. První díly nebývají nejlepší, byť právě Most byl v tomto směru výjimkou. Coby Brňák si přeju, abychom tu kultovní věc ze severu Čech co do popularity dohnali a předehnali. To by pak ale chtělo začít do toho pořádně šlapat. ()