Ctižádostivý umělec Jabari lavíruje mezi úspěchem a láskou. Přestěhoval se totiž do vysněného bytu na Manhattanu, kde mu do oka padla holka odvedle. (Netflix)

Fajolo

Nechápem, prečo to toľkí porovnávajú s Paralelnými svetmi. Toto je oveľa lepšie. V prvom rade príbeh je uveriteľnejší, romantika dávkovaná tak akurát. A po druhé tá animácia je síce podobne výrazná ako v Spidermanovi, ale tu mi to dáva zmysel, nemám pocit, že všetky tie nápady sú len na efekt. Úplne super to nebolo, ale 4 hviezdičky si to určite zaslúži. ()

Knifeos

Nepopsatelný zážitek. Entergalactic na mě zapůsobil naprosto maximálně a svým kouzlem mě úplně odzbrojil. Jaká nádhera to je, když se melancholický zážitek povede i bezchybně vizualizovat.... Vlastně jsem něco takového zažil skoro poprvé. A ten soundtrack? Ten byl kulisou a emocí sám o sobě. 9/10 ()

Venom

No tak toto bolo niečo ty vole. Tento film je neskutočný nočný vibe. Máme tu výbornú hudbu od Kid Cudiho, krásnu animáciu, dosť dobrý scenár. Nočné scény kedy vidíme mesto tak to boli, tyyy vole, to proste hltali moje oči. To bolo nádherné. Fakt výborne použité farby. Páčilo sa mi ako nám ožívajú grafity ktoré spravil Jabari. Naozaj dobrý nápad. Síce sa mi trochu dlhšie zvykalo na ten menší počet framov ale po nejakej pol hodine už som to nevnímal. Bolo tam síce ešte pár nejakých chýb ale ináč to je výborný film. Určite odporúčam pozerať v noci a v chille pretože toto bola faaakt ENERGALACTICKÁ jazda. ()

Thalin

Animace a celkový vizuál je skvělý, ale tady image filmu rozhodně přebíjí děj. Postavy mi nepřišly ani tak zajímaví, huličství je mi vyloženě proti srsti a romantická linka mě moc nezaujala. Na celém mě vlastně nejvíc bavil právě ten vzhled a ten to sám neutáhne. ()

SirAduard

Zhulený romantický film, který ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Z animace však mám smíšené pocity. V jednu chvíli se mi velice líbí a jindy zase svou střídavou plynulostí mě vytrhává ze zážitku. Ve výsledku je to pohodový, jednoduchý animák, u kterého může divák vypnout a odpočívat. ()

Baru.Class

Skvělý grafický zpracování a hudba zastíní i absolutní woke a rasist vlnu, která je tam evidentní, na což sem hodně háklivá, ale tady odpouštím, protože prostě se mi to kur*vsky líbilo! ()

13Maty13

"Láska je fakt svině, kluci. Najde si nás. Zrání nás. Ale do pi*i, je to jediná věc, co nás spasí. Když ji máš, drž se jí."     /// Pohodová a moc hezky udělaná romanťárna, která se inspirovala úžasnou Spider-Verse animací. Skvělá romance, hravé přechody a taky mě zaujal 18+ feeling. Ovšem mám takový větší problém s plynulostí animace, to mi trošku kazilo zážitek z filmu.   / Hodnocení: 8,5/10 ()

stativ

Ten film je tak dlouhý, tak že kdyby snad byl o polovinu kratší, furt by byl dlouhý. Paperman od Disneyho zvládl příběh odvyprávět během šesti minut. Entergalacticu by podobná stopáž určitě prospěla. A k tomu hudba, která mě osobně ani trochu nesedne – ale třeba takový Baby Driver mě hudebně taky nesedí a přesto jsem si ho maximálně užil. Jenom kvůli animaci jsem film dokoukal až do konce. Abych to shrnul, podle hodnocení jsem čekal něco o dost lepšího, než roztahaný videoklip k hudbě, kterou neposlouchám. ()

Osemhodin

Tento film si objektívne nezaslúži 5 hviezd. Ale pre mňa osobne to bol jeden z najkrajších zážitkov minulého roku a zanechal na mne pocit šťastia. To je pre mňa celkom vzácne 9/10 ()

Anosompozer

Scenár ktorý sa dá napísať počas veľkej potreby. Na druhej strane, aspoň není napísaný na hajzláku, ale na fakt dizajnovo oku lahodiacom podklade. ()

samsozz

presne ten prípad keď 3* sú málo a 4 zase veľa. Vizuál veľmi fajn, hudba a artsy vibe tiež veľmi pozerateľný a lahodný a ten NY oooch krása fakt. Všelijaké narážky typu off white a virgil + kid cudi soundtrack som si fakt užil. V čom však tento počin pokuľháva je príbeh- absolútna nuda. Asi aj moja chyba, že som mal veľké očakávania no príbeh bol nudný strašne pretože už sme ho videli toľko krát - náhodné stretnutie dvoch single ľudí, ktorí sa bleskovo zamilujú, užívajú si, potom sa to do*ebe obaja sa trápia a týpek to potom vyžehlí nejakým gestom, nie ďakujem. Vedľajšie dejové linky boli omnoho zaujímavejšie.  A navyše Meadow je nudná aj sama o sebe, nejak mi nesadla :D Občas divná animácia asi low budget rozpočet no mne to nevadilo. 3,5/5 ()