Ctižádostivý umělec Jabari lavíruje mezi úspěchem a láskou. Přestěhoval se totiž do vysněného bytu na Manhattanu, kde mu do oka padla holka odvedle. (Netflix)

Velemír

Škoda, že živoucím postavám v druhé půli dochází dech i vtip na úkor předvídatelných klišé. Pocitově tak pro mne příběh vychází na nějakých 65%, ale pro ten hravý vizuál i hudbu zaokrouhluji výše. ()

BOURQUE

Vizuálne solídna práca, animák s nekonvenčnými prvkami. Príbehovo však veľká porcia klišé, ktoré neobsahuje ani jednu časť, ktorou by dokázala aspoň trochu prekvapiť. Inými slovami, vizuál nad obsahom. Škoda, že Jabariho kreslená postava nedostala väčší priestor. Pre Kida Cudiho je to režijný debut, po ktorom budete mať spíš zmiešané pocity. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

NorseSword24

Krásny film s krásnym dejom a krás... peknou animáciou. Jednoduchý ale super príbeh o láske. Ja romantické filmy fakt nemusím lebo už teraz vám viem povedať ako to skončí. A tento film nie je výnimka. Vedel som ako to skončí, ale, proste si ma to chytilo viac. Neviem povedať presne čím lebo je tu viac vecí čo sa mi ľúbili. Či už ta animácia, postavy, estetika, hudba ktorej žáner fakt nemusím ale album pre tento film sa mi neskutočne ľúbi. A to už je čo povedať keď sa mne zaľúbi moderná rapová hudba. A tiež scény kedy nás film dá do "kozmického" stavu, kde ta hudba tiež dosť udiera... no bomba! Jedine čo mi vadí je úpadok v 3/4 filmu, kedy sa dej dostane do stavu "na dne". Tam upadlo tempo čo je pochopiteľné ale mne to proste nejak vadilo. Ale inak jeden z najlepších filmov roku 2022 a keby ho mám charakterizovať tak len poviem... Krásny ()

kondor77 odpad!

Černošská komunita a jejich kultůra mě nikdy nezajímala méně, než v tomto filmu. Film má navíc velmi nízké fps (mezi 8 až 5), takže chvílemi "trhá" oči (srovnej s animovaným Spidermanem, jenž má fps 24). ()

Kingjiri

V jádru svym způsobem klišoidní romantickej biják. Jenže v tohle případě nejde o ohraný nudný žánrový klišé, ale o klišé ze života. A právě tahle klišoidní civilnost dělá z Entergalactic paradoxně originální podivanou, ve který všechny postavy jednaj naprosto uvěřitelně a všichni mluvěj bez jakejkoliv okolků tak, jak jim zobák narost. Neni teda nouze o primitivnější chlapský dialogy nebo "chytrý" poučky rádoby zkušenějších kámošů, dojde ale i na přisprostlý ženský konverzace. Animovaný postavy měly kolikrát "života" na rozdávání a fungovala i určitá chemie mezi hlavníma postavama. Na vyšší level pak Entergalactic táhne adiovizuální zpracování, kdy animace měla svoje kouzlo a soundtrack byl naprosto boží. Každej track totiž ke každý scéně svym naladěnim i textem seděl jako hrnec na prdel. Čtvrtá jistá hvězda za vizuál, soundtrack, civilnost a Rkový pojetí. ()

RetroGamer

Hrozne príjemný a chill romantický animovaný film so skvelým vizuálom. Pri pozeraní som sa cítil príjemne, znela pohodová hudba, ktorá doplňovala optimistickú náladu. Inak čo sa týka príbehu je to klasický romantický príbeh. 90% ()

Likan7

Má to nápad, duši, styl, netradiční animaci, která svou "netradičnost" využívá do puntíku, spád, tempo, přirozený postavy s normálními problémy, solidní scénář a nadpozemský soundtrack. A přitom je Entergalactic krátká romantická jednohubka. Jenže od prvního záběru vás to zaujme, zaháčkuje a čím dál tím víc donutí si to město, postavy a film zamilovat. ()

wege

Kdyby všechno dokázal vyřešit veggie burger, jak by mohl být svět krásný. Bohužel realita je jiná, daleko krutější, více bolestivá. Úžasná romance, kterou úžasnou dělá hlavně ta kreativní animace. Být to hrané, určitě to bude tak sotva na dvě hvězdy. ()

Grondal

Neviem čo to chcelo povedať. Jediné čo stojí za reč, je originálne vizuálne prevedenie, pretože dej mi prišiel povrchný (aj na Netflix a aj na klasickú love story) a to čo vypúšťali z úst postavy (popri dyme z húlenej trávy) bolo úplne mimo. Takéto reči vedú snáď iba fiktívne postavy... pevne dúfam. P.S. Jednoriadkový oficiálny obsah filmu uvedený aj tu na CSFD zachytáva v podstate úplne všetko čo sa vo filme deje. Obdivuhodná presnosť. :-) ()

Filmfactorem

Mladí lidé se snaží vypořádat s prací, láskou, se sebou samými a najít cestu ke svému štěstí. Jsou tu sympatické, realistické hlavní 2 postavy, které mezi sebou mají velice přirozenou romanci. Celé v krásné animaci, byť někomu možná bude vadit mírná sekanost, každopádně tvůrci dobře využívají toho, že je film animovaný. K tomu soundtrack, který opravdu sedí. Kdyby byl o něco inovativnější, přihodil bych i pátou hvězdu, ale takhle to jsou solidní 4 a jeden z nejlepších romantických filmů z posledních let, co jsem viděl. ()

Predator77

75 Procent, Sakra tak tenhle snímek my neskutečně sedl, může za to především skvělá animace, postavy které jsou sympatické, hudba která i když bych si jí sám asi nepustil tak my nevadila a ke snímku se dokonale hodila, dál tu pak máme humor který se my neskutečně zamlouval a musím říct že takhle jsem se už dlouho nezasmál, tak že za mě jsem ve výsledku velice spokojený a tenhle snímek za mě můžu jen a jen doporučit, za mě tak dávám silnější 4 hvězdy a doufám že takových to snímku vznikne více !!! ()

esmoke

Animovaný romantický příběh dvou mladých lidí. Výtvarný styl je opravdu povedený, ale styl animace je v pohybech značně rušivá. Jinak příběhově ani režijně se nedočkáme nic moc nevídaného. ()

tomino28

Způsob animace a provedení je oku lahodící a svádí k tomu, abych u hodnocení přitvrdil. Na druhou stranu je příběh klasické lovestory s předvídatelným koncem, což snímku trochu ubližuje. Ale pokud znáte a máte rádi Kida Cudiho, tak byste si tento počin rozhodně neměli nechat ujít. ()