The Visitor

Po sérii tragédií se Robert (Finn Jones) stěhuje se svou ženou zpět do jejího dětského domova. Poté, co objeví starý portrét muže, který vypadá jako on, se rozhodne odhalit identitu tohoto tajemného dvojníka. (mikki089)

JohnCZ

Filmařsky vcelku standardní profesionální rutina, ale v tomhle podání je tenhle námět prostě už děsná nuda. Začátek ještě umí navodit takovou tu klasickou atmosféru starého domu, ale jak se začnou vykládat karty na stůl, stane se z toho jen nezáživná, možná až trochu nechtěně směšná variace na jiné, mnohem lepší snímky. ()

*CARNIFEX*

Ďalšia nevýrazná záležitosť, ktorá je rozhodne menej tým, ako to, začo sa vydáva. Horor kľudne škrtnite, to už Vás v rámci žánru viac poteší politická diskusia "O 5 minút 12", kde sa to hemží jedným vlastizradcom za druhým .. ()

pornogrind

Už podle zdejšího hodnocení jsem si toho od filmu moc nesliboval. Malou nadějí mi bylo, že na scénáři se spolupodílel jeden z mých oblíbených režisérů Adam Mason. A ze začátku to opravdu nevypadalo vůbec špatně. Byl v tom cítit závan msteriózna a dostavilo se i napětí. Robert (Finn Jones)postupně nachází obrazy na nichž je někdo kdo vypadá jako on. Všichni se tváří divně a aby toho nebylo málo Robert potají zobe prášky. Takže není nouze o všelijaký vidiny. Nebo je to realita ??? No prostě taková ta klasika z které se ale postupně vytrácí jak mysteriózní atmosféra tak i napětí. Navíc film na diváka vytasil (pro mě) naprosto neuspokojující závěr. Za mě je tenhle scénář naprosto zoufalej. Tady to Adam Mason a Simon Boyes totálně nezvládli. Hodně slabý 2 hvězdy. PS: Díky názvu filmu jsem si vzpomněl na japonskou ujetost VISITOR Q z roku 2001. Asi si to budu muset zopáknout. ()

Arsenal83

Dve tretiny filmu majú niečo do sena, no nakoniec nepríde nič. Bez atmosféry, bez napätia, bez hrôzy. Až sa zamýšľam, že ako človek môže niečo také natočiť a spokojne si povedať, tak máme ten horor hotový. ()

JASON_X

Slabinou filmu není ani tak příběh (nešikovná a nedomrlá variace na filmy typu Omen), jako jeho nezáživné a vizuálně silně nepřitažlivé zpracování se sexappealem československé televizní inscenace. Třetí hvězdu dávám filmům, které mě aspoň trochu víc bavily než nebavily, takže tenhle nemá nárok. Vidím teď, že velmi podobné pocity jsem měl i u rejžova předchozího fimu, což jistě není náhoda. ()

M.i.k.e

další z řady instantně zapomenutelných skoro hororů, který se ze všech sil snaží sázet na atmosféru, ale dost ho v tom limituje (ne)schopnost režiséra a scénáristů.Výsledkem je tak nuda na druhou a nic co by stálo za to aby tím člověk strávil necelou hodinu a půl (kraťoučká stopáž je jediný opravdový klad)...20% ()

NiWi

The Visitor je typickým zástupcem ne moc záživného thrilleru dělaného přímo pro nějakou VOD službu. Průměrný režisér Justin Lange nedokáže navodit slušnou atmosféru, která by byla schopná doprovázet jinak docela obstojnou zápletku, která má i překvapivě slušné vyvrcholení. Bohužel celá estetika filmu je dosti odporná, celý film je kolorován do vyblité a mlhavé zelené barvy, ani lokace nepůsobí nijak zajímavě. Finn Jones v hlavní roli není žádný zázrak, naštěstí je tu příjemná Jessica McNamee, díky které jejich ústřední pár docela funguje. Viděl sem i horší věci, najdou se zde 2-3 fajn lekačky, ale věnovat snímku svůj čas bych bohužel nedoporučil. ()

dannyyy

Horor? V žádném případě! Mysteriózní a trochu zvrácený? Ano. Doporučil bych tento film? Ne. Bylo tam jen pár zajímavých momentů, ale jako celek je to kravina. ()

kkarx

Temný nízkorozpočťák udělaný správně, postavenej na mystérii, atmosféře a hercích. Postupné odhalování tajemství podivných obrazů v zapadlém městečku má svoje kouzlo a byl jsem pořád zvědavej na další dění. Hodně se mi to líbilo, hlavně herci byli typově na jedničku a celá stylizace povedená. ()

Mamlas odpad!

Dva nounejmi chodí po baráku a občas venku. Chodí pomalu a zvlášť ten chlapík se pořád soustředěně rozhlíží a podezřívavě kouká na všechno kolem. Pomalu. Když už se promluví, tak je to hovadina. Úplně nudný a debilní film o lautr ničem. Chvíli jsem na to koukal, pak přeskakoval, pak koukal 2násobnou rychlostí, pak 4násobnou a furt to bylo pomalé a nic se nedělo. Hnůj. (4%) ()

Kebabkony odpad!

Žádná atmosféra, žádné lekačky, příběh úplně o ničem a celé to má hodinu a půl. Vám to připadá jako večnost. Proč jsem si tuhle nudnou sračku vůbec pouštěl. Fakt tam není nic, co by se povedl. Vyhněte se tomuhle filmu velkým obloukem. Děkuji 2/10 ()

Baru.Class

Je zvláštní, jak se poslední dobou točí filmy vlastně o ničem. Tady je další důkaz, že celkem zajímavej nápad vyšumí úplně do ztracena. Nemůžu říct, že jedna o totální kravinu, ale nejde to absolutně do hloubky, je tu pár creepy momentů a zápletka s kultem, ale todle na charakterizaci filmu jako "horor" opravdu nestačí...šlo z toho vytřískat mnohem víc. ()

CreepyJoe

Thriller 0 % | Horror 100 % Celkem zdařila hororová povídka na variaci Rosemary má děťátko (1968). Film staví své vyprávění prakticky pouze na atmosféře a mysteriózních událostech, takže nic pro ty co rádi lekačky, pro některé bude strašidelná už jen ta stopáž, mě to sedlo, co bych jenom vytknul je ten konec, ten byl hodně nezvládnutý a spíše bych si to předstoval v gotických kulisách, nebo viktoriánském stylu a lidi hezky uhlazeně oblečení s maskami na ksichtech. ()