Réžia:
Urs EggerScenár:
Sascha ArangoKamera:
Jan FehseHudba:
Ina SiefertHrajú:
Corinna Harfouch, Uwe Bohm, Erdal Yildiz, Herbert Knaup, Nicole Heesters, Gottfried Breitfuss, Hark Bohm, Joachim Paul Assböck, Lisa Maria Potthoff, Tonio Arango, Timo Dierkes, Arzu Bazman (viac)Obsahy(1)
Policistka Eva Blond se právě v bance dozvěděla, že její manžel přečerpal jejich společné konto a je vzteky bez sebe, když je pobočka přepadena. Rázem zapomene na osobní problémy a lupiče nápaditým způsobem zlikviduje. Ve srovnání s vyšetřováním, které na ni čeká, je tohle přepadení jen triviální případ. Jde o smrt známé herečky Lavinie, která byla nalezena udušená - politá epoxidem... (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Corinna Harfouch
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Pád Tretej ríše (2004)
Berlin Calling (2008)
Uwe Bohm
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Útočisko (2014)
Srdečně vítáme (1990)
Můj nejlepší nepřítel (2011)
Erdal Yildiz
Turecko
Najlepšie filmy:
Berlin Calling (2008)
Lola + Bilidikid (1999)
Fakjú pán profesor (2013)
Herbert Knaup
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Norimberský proces (2000) (TV film)
Lola beží o život (1998)
Nicole Heesters
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Kamikaze 1989 (1982)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hotel Europa (2022) (seriál)
Gottfried Breitfuss
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Princezna a bojovník (2000)
Přijď, sladká smrti (2000)
Reine Geschmacksache (2007)
Hark Bohm
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Underground (1995)
Joachim Paul Assböck
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Pianista (2002)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Lisa Maria Potthoff
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Männer wie wir (2004)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Ťažkí borci (2006)
Tonio Arango
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nedotknuteľná (2000)
Offroad (2012)
Buddenbrookovci (2008) (TV film)
Timo Dierkes
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
V labyrintu mlčení (2014)
Experiment (2001)
Carl a Bertha (2011) (TV film)
Arzu Bazman
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Mama, ja sa bojím (2004)
Pomsta živých smoliarov (2004)
Proti svojej vôli (2002) (TV film)
Wilfried Hochholdinger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nehanební bastardi (2009)
X-Men: Prvá trieda (2011)
Tunel (2001)
Johann Adam Oest
Nemecko
Najlepšie filmy:
Goethe! (2010)
Clara Immerwahrová (2014) (TV film)
Pan Lehmann (2003)
Angelika Perdelwitz
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dva miliony hledají tátu (2006) (TV film)
René Schönenberger
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Nedotknuteľná (2000)
Zimní spáči (1997)
Sloboda za každú cenu (2011) (TV film)
Veronika Nowag-Jones
Nemecko
Najlepšie filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Brána k nebesům (2003)
Bernhard Leute
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Posledné taxi (2003) (TV film)
John Yamoah
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Eva Blond: Kniha urážok (2002) (TV film)
Piotr Papierz
Najlepšie filmy:
Nepriateľ pred bránami (2001)
Lichter (2003)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)