Mortal Kombat Legends: Snow Blind

Zatímco Kano a Černý drak ničí zmatek po celém světě, mladý slepý válečník jménem Kenshi se bude muset povznést nad svá vlastní omezení a postavit se hrozící hrozbě Outworldu. Rozdrcený hrdina musí překonat slepotu způsobenou bitvou a zdánlivě nepřekonatelné šance, aby zachránil svou vesnici a nakonec i celý Earthrealm. (HanzoBureshi)

jack_scott

Hodně zajímavé pokračování série . Kano byl moc hype, ale jinak příběh velmi fajn, a potěšila řada fajn postav, mezi kterými se mi obzvláště líbil Erron Black ve svém domovském prostředí. Škoda závěru, to už bylo přehnané, jakoby tvůrci nevěděli, co si s tím pořádně počít. 80%. ()

HanzoBureshi

Další rok a další Mortal Kombat Legends a musím říct, že nejsem nějak zaskočen, ve špatným ani dobrým. Prvnímu dílu se to nevyrovná, a to díky příběhu. Na druhou stranu mě to bavilo více než díl druhý, který byl dost nepřehledný a přeplácaný a velký zmatek. Tento díl obsahuje docela jednoduchý děj, kde epické souboje nechybí, ale stále něco tomu prostě chybí, protože udržet pozornost bylo těžší. Prvních 20 minut byla nezáživná a docela nuda. Pak se konečně začalo něco dít a nějak to dopadlo. Je to lepší nadprůměr. Mé hodnocení: 7/10 ()