Noční agent

• USA The Night Agent
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvorcovia:

Shawn Ryan

Predloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (viac)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

liquuid

Myslim si, ze netflix vyzdimal maximum z mene znamych hercu (az na par vyjimek) a natocil velmi dobry serial, ktery ma drive, stavu, napeti a emoce. Rozpletani toho, co se vlastne stalo, tak trva akorat tak dlouho, aby to cloveka nezacalo nudit. Dostatek akce, priroda, pribeh a vse ostatni v naprostem poradku. Hvezdu dolu davam pouze za to, ze v druhe casti serie se dej dostava do sloziteho a prilisneho politikareni, cehoz ja nejsem fanousek. ()

j.sorensen

Začalo to! Pro fanatický uctívače sekty NetFixlu, určitě povinnost, pro normálního jedince jen ztráta času. Něco tak šíleně překombinovanýho, nesmyslnýho, naivního, kdy dvě odrostlý děti zachrání svět, to snad nemohl nikdo myslet vážně. A Japonec jako ředitel FBI? To už není ani k smíchu. Nebýt konfliktu, mohl ho možná hrát i rus :D ()

JenYu

Viděna 1. série: Velmi dobré. Tajemné. Temné. Tajuplné. Spletité. Nečernobílé. Napínavé. Se sympatickým hlavním hrdinou a dobře zahranou postavou Diane. Není to žádné kinematografické veledílo, pro mě ale rozhodně příjemné překvapení. P.S. Co mě rozhodně překvapilo a co hodnotím pozitivně, byla romantická linka mezi záporáky. ()

Saxos

Herecky sympatická seriálová jednohubka, které by určitě neslušelo nějaké pokračování. Vše bylo řečeno. Závěr: doporučuji. ()

Rian_witcher

Kdo viděl seriál 24 hodin, určitě pocítí záblesk návratu Jacka Bauera. A vlastně i jméno agenta Sutherland k tomu vyloženě svádí :-) Dovolím si napsat i to, že celé to v mých vzpomínkách funguje jako prequel "Jak se Jack Bauer stal agentem". Pravdou je, že Gabriel Brasso moc charismatu nepobral. To naštěstí dohání Luciane Buchanan, D.B. Woodside a Fola Evans-Akingbola. I Eve Harlow se v roli zabijáka vyloženě našla. Děj propletený špionáží na nejvyšších místech pěkně odsýpá, mrtvých přibývá, akce jsou napínavé. Občas se objeví nějaká klasická berlička a nelogičnost, když už scénáristé nevědí jak dál. Ale odpustil jsem jim a těšil se co bude dál. ()

uhlerado

Pre fanúšikov markizy a joj, taka uroven/kvalita. Nema to tu spravnu aromu kvality. Je to len narychlo zbuchany kvazi originalny pribeh s nejakymi hercami. 20 % ()

quido_zidle

Příjemné překvapení. Podle ukázek to vypadalo na další stupidní Netflix céčkovou rychlokvašku a ono ne...Přes pár zjevných hloupostí to drželo celé pohromadě, všechny dějové linky dávaly smysl a nesloužily jako seriálová vata jak má často Netflix ve zvyku. Chyběly tuny debilních keců o ničem, fajty a přestřelky byly byly nepřepálené a uvěřitelné, minimum idiotských automobilových honiček, genderově a rasově vyvážení byli překvapivě "hodní" i "zlí", děj byl napínavý téměř pořád, dialogy většinou smysluplné a nenutily vás přetáčet. Na 5 to není (třeba ta závěrečná scéna u vrtulníku byla "kurva to už snad né"), ale hezkých 3 a půl... ()

Heywood

Příjemné překvapení s dobrým rozuzlením. Sice se to ve střední části začne trochu překomplikovávat na malém prostoru, ale ty základní výstupy navazují a postupně dávají logiku i vyvrcholení. Oba hlavní hrdinové bojují o diváckou přízeň a nakonec ji dostávají nejen díky dobrému scénáři, ale protože ve výkonech rostou. Platí to i o padouší partě. Casting na prezidentku se sice hrubě nepovedl, ale jinak chybu nenajdeme. Má to spád, o překvapení není nouze, o hrdiny se dokonce začneme obávat a Camp David se nám představí v neznámé roli. Pokud někdy platí: Nikomu nevěř" tak tady dvakrát. Dobré načasování a tempo nutí hltat další díly a co více si od seriálu přát. 75% ()

VLADEK

První tři čtyři díly velmi zlé, pak se to o trošku zlepší a pak zase sešup dolů. Příšerný casting a herecké výkony neustále bijí do očí, jakoby ty herce sebrali na nějakých okresních souborech nebo při výstupu z plastických klinik. Scénáristický faul s dvojčaty. Přímo zoufalé "české" titulky od Netflixu. Vlastně bych tomu měl dát jako celku odpad. ()

Karlosik_4

Seriál, který začíná i končí epizodami které jsou plná napětí a opravdu dobrých nápadu a velmi detailního zpracování co se týče taktiky a zákonů. Sledujeme zde agenta s velmi rychle vyvíjející se kyberbezpečnostní dívkou, ta, ačkoliv by měla být kancelářskou krysou, má lepší fyzičku a mozek než mnozí agenti  kteří se zde nachází. Ti jsou zde ale asi jen pro zábavu našeho hl. hrdiny, kterému zatopí mnohem více 2 najmutí vrazi, než útěk z Bílého domu! Prostřední epizody v tomto směru nedávají smysl a detailnost se zde klade více na druhořadé věci, chytrost postav, bystrost ochranky a smysl rozhodování se, stejně tak dovednosti se tu mění podle toho, jak se chodí příběhu. Tohle by přitom chtělo jen malé úpravy, jako dát hrdinům další 1 nebo 2 spojky uvnitř tajné služby. Seriál sám o sobě stojí za ty 3 hvězdy, ale některé epizody jsou sotva na 2. Poslední je za mě krásným uzavřením všeho. Uvidíme co přinese 2. série ()

Kozlowski8

Svižný, záživný a poutavý špionážní akčňák, jehož příběh má hlavu a patu, není postaven na oslích můstcích a nelogičnostech ( i když by se jich pár našlo ) a není zbytečně přepálený. Jen Gabriela Bassa bych vyměnil za nějakého herce, jinak palec nahoru. 75 %. ()

Audreybe

První díl ještě jde, ale pak už to jde z kopce. Občas scény hraničí s neúmyslnou parodií, až se člověk musí smát. Strašně špatně napsané dialogy a slabší herecké výkony nepomáhají. Připomíná to patriotické seriály tohohle typu kolem roku 2000 bez reflexe, bez realističnosti, ale s velkou dávkou patosu. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (viac)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (viac)