Peter s Rose vyrazí na riskantní misi do Bílého domu. Významný agent se pak stane členem ochranky viceprezidentovy dcery. (Netflix)

dyfur

….tak disk sa už podarilo otvoriť....nestráca to tempo ....nestúpa, neklesá, ale je to pomerne vysoko nastavená latka....hádam sa to celé ku koncu nerozsype  ako som už zažil...ako napr. seriál Podruhé mě neoklameš . ()

kenkaku

Slideshow hovadin pokračuje (SPZ, Wi-Fi, soubory). Je to sice živé, akční a “neotřelé”, ale proč sakra ty zbytečné LOL momenty? Navíc ta linka s dcerunkou… jako jasně, že to bude mít nějakou souvislost, ale sakra snad to šlo představit lépe (aby to nesvítilo jako laciný twist zbytečně předem). ()

castor

Začínáme sledovat další důležité postavy: na univerzitě studující dceru viceprezidenta Maddie a její ochránkyni Chelsea. Rose už federálům nevěří, ale do disku na úrovni národních expertů se potřebuje dostat pomocí vládního hardwaru. Jedna cesta by byla… Coby celek to nemá moc hluchých míst, tipujeme, kde bude pramenit korupce, díky ústřední dvojici následujeme jednu stopu za druhou. Určitě ještě chvíli potrvá, než bude jasné, co se děje a kdo je vinen. Ale je fajn, že tvůrci s nějakým „odhalením“ jakoby zastaví, aby si to divák uvědomil ve stejnou dobu jako postavy v seriálu. Šéfka prezidentské kanceláře Diane Farr mě s některými kroky začíná štvát – že by záměr? Dialogy místy tahají za uši, scénář si občas dost pomáhá náhodou. ()

warrenur

Uvod so sefkou v ZOO bol fajnovy - "the bith with all the keys". Inak, kedy uz konecne dokazu filmari urobit zobudenie uveritelne? 5hodinovy spanok v lese pod holym nebom a slecna vyzera, akoby vysla z kozmetickeho studia...wtf?! Je to o "image" a malichernosti hereciek/hercov, ci co? Potesili nove tvare agentov. A po "zahadnom" zmiznuti potetovaneho utocnika z metra na tri epizody, sa konecne vypromenadoval i on. :) O cosi lepsie, ako predosla chaba epizoda. ()