Rose a Peter najdou ženu, se kterou byli Campbellovi nedávno v kontaktu, a zjistí nové informace. Monks si otevřeně promluví s Chelsea. Paulo to zkusí na Maddie. (Netflix)

kenkaku

Je to definitivní. Tohle už není nepozornost scénáristy, ale vyloženě šlendriánství. Jako vážně hlídka jde prohledat barák (který našli podle SPZ auta z minule) a vůbec jim není divný, že to auto tam už není! Jede se drama až na půdu a buď je scénárista dement (vynechal logické kousky skládačky a předvádí náhodný guláš), nebo už teď provalil, kdo za vším stojí. A samozřejmě, že se potvrzuje co jsem psal minule, tedy - proč se děj nuceně věnujeme “dcerunce”. ()

warrenur

Ak "vypatrali" dochodkynu, ako to, ze netusili o jej navstevnikoch? Kde je auto? Preco take lacne postupy?..meh Kazdopadne klise s dievcatkom (btw. 28r. repect :) ) a "mentorom" ako z romantickych kniziek tu vzdy bude, I guess. Ale zabava to je, takze asi fajn. Skoda tych hlupych skratiek, ktore sa nedaju nevsimnut. ()

castor

Působí to živě a akčně, ale zároveň to obsahuje zbytečné do očí bijící momenty a přešlapy. Zástupce ředitele FBI, který býval řídící důstojník Roseniných příbuzných, je mrtvý. Chlapík, který kdysi vlastním tělem zachránil prezidenta Spojených států, má nyní dohlížet na dceru viceprezidenta. A hned zaváhal. K té se navíc někdo dostává zatraceně blízko. Bomba v metru měla zabíjet na jiném místě: tunel protíná hlavní plynovod, výbuch by se zemí srovnal celé dva městské bloky. Otázek bez odpovědí je pořád dost, ústřední duo se na sebe dál spoléhá a bezmezně si důvěřuje, jiskření mezi nimi už by mohlo být hmatatelnější. Tak či onak, každý díl má několik drobných skvrn a krkolomných vad na kráse. ()