Peter hledá souvislost mezi Campbellovými a FBI. Pak se i s Rose musí dát na útěk a společně najít důležitý disk i odpovědi na další otázky. (Netflix)

warrenur

Miera naivity a copy/paste z lacnejsich filmov v tejto epizode dost znizila moj dojem z pilotnej casti. Valerie, asistentka sefky vo White-House je kocka a plus ten cajik, iny bonus. :) Kolki z nas uz podozrievame tu sivovlasu damu? Hawkins bol prilis obvious a na prvu signalnu. "You asume only a MAN can drive?!" Ach jo, slecinke pookrialo. 45% Sklzava to do urovne CSI, nestacim sa divit, ako rychlo sa to udialo. Snad bude dalsia epizoda na podobnej urovni ako ta uvodna. ()

kenkaku

Dojem pilotu nezměněn. Scénář si dost pomáhá náhodou, v drobnostech je neskutečně debilní (scéna s telefonem tomu byla důkazem) a “zdrhám v županu” (pod kterým jakože nic nemám - páč se vylezla ze sprchy) byl tak křečovitý, že jsem se víc smál - jak se snažila udržet župan zahalený i při běhu nebo skákání - než trnul napětím “jestli to dá” :D. Prostě zbytečné idiocie. ()

castor

Expertka na kybernetickou bezpečnost a začínající agent FBI s rodinným škraloupem z minulosti. Je třeba najít souvislosti mezi Roseniným strýcem a tetou a Federálním úřadem pro vyšetřování. A zjistit, komu lze v FBI věřit, protože šest agentů tajné služby, kteří měli Rose chránit, bylo nečekaně odvoláno. Třeba poradí nalezený disk. První co, tak mi hlavní hrdina ztvárněný Gabrielem Bassem vzhledově hned připomněl Richarda Maddena z britské série Bodyguard, což byla poměrně spletitá záležitost s několika skvěle zakomponovanými akčními scénami. Výsledek o ostrém chlapíkovi z policejního útvaru ochrany, který je přidělený k ministryni vnitra, nabízí rovněž ožehavá témata současného terorismu či zkorumpovaných vládních složek/agentů. Mladý snaživý agent FBI, nasazený na nouzovou linku v Bílém domě, také rozjede několik špionážních linek. ()